Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Ksero Podkategoria: Ksero

 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pieczątki »

  Firma ma siedzibę w Poznaniu, ale zakres działalności to cała Unia Europejska. Na terenie Polski zamówienia realizowane są ekspresowo w ciągu 24 godzin. Zakład jest pionierem w zakresie wprowadzania najnowszych, zarówno dotyczących wykonywania materiałów, tuszy jak i usług związanych z bezpośrednią sprzedażą pieczątek i handlowanie w internecie poprzez sklepy internetowe on-line.
  Szeroki wybór asortymentu stemplarskiego a także kreatywność i terminowość są dla nas priorytetami, odpowiadamy na wszelkie Państwa pytania. Wykonamy wzory i doradzimy przy wyborze wielkości oprawy do pieczątki. Jesteśmy znani z fachowości a zarazem szybkości wykonywania pieczątek. Mogą Państwo wykonać u nas pieczątkę ekspresowo na poczekaniu w 5 minut. Do wyboru mamy zarówno automaty jak i wersje kieszonkowe. Szybkie pieczątki to produkty o dużej wydajności tuszu z możliwością wymiany gumki. Oprócz ekspresowych pieczątek mamy w naszym asortymencie tradycyjne pieczątki w automatach obrotowych, czyli polimerowe, które wykonujemy na drugi dzień roboczy a także pieczątki na klockach. Wśród tradycyjnych pieczątek na szczególną uwagę zasługują pieczątki wielkoformatowe tzw. beztuszowe oraz wielkoformatowe na drewnianych kolebaczach. Te ostatnie można również wykorzystać jako pieczątkę exlibris lub pieczątkę do wykonania oryginalnych kopert. Poza popularnymi pieczątkami firmowymi i podpisowymi polecamy pieczątki biurowe czyli: Odpis, Oryginał, Duplikat, Zapłacono gotówką, Zapłacono przelewem, Priorytet, Za zgodność z oryginałem, Zmiana numeru konta, Zmiana adresu firmy oraz pieczątki z numerem bankowym i coraz bardziej popularne faksymile czyli pieczątki z podpisem.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • multimedia Bydgoszcz »

  Przedsiębiorstwo KMK to firma parająca się dystrybucją oraz serwisem bardzo wysokiej klasy urządzeń biurowych a także multimedialnych. W ofercie znajdują się artykuły jedynie najwyższej klasy Producentów - w tym także są to Kyocera, Qomo, Casio, Panasonic, Vivitec, Opus, Ideal. Od przeszło dwudziestu lat Przedsiębiorstwo utrzymuje się na rynku, w początkowej fazie produktem były kopiarki. W ofercie znajdują się urządzenia biurowe tj. projektory, ekrany, kopiarki, tablice interaktywne a także wyposażenie dla biur, różnego typu sejfy a oprócz tego kasetki. Przedsiębiorstwo zajmuje się również serwisem urządzeń oraz usługami z nim związanymi. KMK cechuje profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta, fachowe konsulting w doborze towarów do potrzeb a oprócz tego ciągły rozwój w stronę nowych technologii ułatwiających działanie urządzeń.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »

Ksero - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ksero

Reklamy Google