Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Wydruki Podkategoria: Wydruki

 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Czechowice »

  Skorzystaj z usług nowoczesnej drukarni z długoletnią tradycją w drukowaniu, która oferuje swe usługi firmom z Czechowic-Dziedzic. Od lat osiemdziesiątych XX w. zajmujemy się drukiem książek, czasopism i gazet, ulotek, folderów, papierów firmowych, akcydensów, nalepek samoprzylepnych czy kalendarzy. Wykonywaliśmy druk wydawnictw edukacyjnych między innymi na zlecenie ?Uniwersytetu Śląskiego? i ?Biblioteki Śląskiej? z Katowic. Dysponujemy nowoczesnymi japońskimi maszynami drukarskimi, a także własną introligatornią. Siedziba drukarni mieści się w zabytkowym centrum Pszczyny, w tym samym budynku co ?Muzeum Prasy Śląskiej?. Sprawnie i na miejscu możemy wydrukować Twoje zamówienie w cenach, które są porównywalne z drukarniami online, ale nie będziesz musiał czekać na przesyłkę bo możesz otrzymać zamówienie znacznie szybciej. Oficyna Drukarska prowadzi również wydawnictwo i publikuje własne książki i albumy. Skontaktuj się z Oficyną Drukarską, zadzwoń na numer telefonu 32-210-22-13 i zapytaj o koszta wydruku nakładu jaki jest ci potrzebny.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
  Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

  Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
  z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
  czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
  szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
  okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
  trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
  dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Bielsko-Biała | Picaprint studio »

  Pica Print Studio zaprasza do skorzystania ze swoich usług poligraficznych!

  Firma funkcjonuje nie przerwanie od 2008 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy nie zliczoną ilość zamówień na wizytówki, banery reklamowe, kalendarze, ulotki, broszury i wiele innych dlatego jesteśmy bardzo doświadczeni w tym co robimy. Lubimy drukować.

  W naszej firmie dostępny jest druk offset jak i druk cyfrowy. Główne produkty które drukujemy :

  - wizytówki które mają bardzo szerokie zastosowanie,
  - banery reklamowe bardzo fajny sposób na tanią i efektowną reklamę
  - ulotki, broszury, kalendarze i wiele innych

  Jeżeli chcą Państwo dopytać o szczegóły prosimy napisać do nas poprzez formularz na stronie firmowej lub poprostu zadzwonić. Drukarnia działa na terenie miasta Bielsko - Biała oraz okolic. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia offsetowa Warszawa »

  Drukarnia RAGUS jest firmą, która cieszy się produkcją wszelkiego rodzaju tworzyw, które ułatwiają transport i dystrybucję wielu różnorodnych produktów.

  Jednym z kilku produktów w ofercie firmy RAGUS są między innymi papierowe torby ozdobne z nadrukiem wszystko zależy od życzeń klienta. Opakowania wyróżnią państwa firmy produkt na tle innych konkurencyjnych marek. Kolejnym wyrobem firmy RAGUS są materiały POS ułatwiające reklamę danego produktu. Służą one głównie do lepszej reklamy. Przykładem owego produktu mogą być: standy półkowe lub kolumnowe i drugie tego typu towary. Wyrobem, jaki mogą Państwo znaleźć w ofercie przedsiębiorstwa RAGUS są standardowe produkty służące reklamie państwa firmy, do tego typu tworzyw możemy zaliczyć wszelkiego rodzaju kalendarze biurkowe, bądź ścienne, banery, a także plakaty.

  Firma RAGUS cieszy się również produkcją na specjalne zamówienia, jest toż tak zwany produkt dedykowany. Są toż głównie projekty przygotowywane na specjalne zlecenia klientów. Do szczególnych produktów należy zaliczyć: karty menu, karty drinków, bądź mapy do globusów.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • uznana agencja kreatywna Warszawa »

  Agencja reklamowa, która pozorom zapewnia niezwykle profesjonalną obsługę. Trudnimy się dtp czyli komputerowym przygotowaniem materiałów do druku. CCPG to także studio graficzne, które stara się podołać oczekiwaniom a oprócz tego wymaganiom nie jednemu klientowi. Naturalnie każdy odnajdzie tu to, czego szuka. Posiadamy 30-letnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy wskutek tego znaną i cenioną firmą. Wykonujemy projekty dla bardzo wielu poważnych klientów. Każde zamówienie jest realizowane z największą sumiennością a oprócz tego skrupulatnością przez naszych pracowników w celu osiągnięcia jak największej satysfakcji i zadowolenia osób, które nam zaufały a także zleciły zadanie. Wykonujemy wszystko zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości wspieramy radą i również naszymi pomysłami na przestrzeni profesjonalnych konsultacji.

  Data dodania: 27 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia na ślub, »

  Założyciele pierwotnie tworzyli zaproszenia ślubne dla najbliższych znajomych. Przygotowujemy się do niego bardzo skrupulatnie, odliczając dzień po dniu. W pierwszej kolejności selekcjonujemy i sporządzamy listę gości. Mając taką listę możemy zwrócić się do firmy produkującej zaproszenia ślubne.Dlatego bardzo ważne jest zlecić przygotowanie ślubu profesjonalistom. Na rynku jest mnóstwo firm, którym brak inwencji twórczej. Dzień ślubu jest najistotniejszym dniem w naszym życiu.Najlepiej wybrać firmę, która zna się nie tylko na tworzeniu zaproszeń ale również umie dostosować dany wzór pod osobowość pary młodej. Widząc radość oraz ekscytacja jakie owe zaproszenia budziły postanowili założyć firmę DG PROJEKT i tak powstała poligrafiaslubna.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »

Wydruki - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wydruki

Reklamy Google