Angielski Online


Reklamy Google


Kalendarium Podkategoria: Kalendarium

 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Historia Polski - od chrztu do rozbiorów »

  Piastowie to pierwsza dynastia, której przypadło władać naszym krajem. Do tej rodziny królewskiej należało wielu wielkich władców.Warto tutaj wspomnieć, takich monarchów jak: Bolesław Chrobry, Bolesław Śmiały czy Kazimierz Wielki. Polska byłaby innym krajem, gdyby nie oddanie i zwierzchnictwo tych monarchów. Historia Polski, to piękna dziedzina nauki, a Piastowie są jej integralną częścią.Pamiętajmy o władcach i o ich działaniach.Bądź dumny, że jesteś Polakiem.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • euh-e.edu.pl - studia w Elblągu »

  Studia administracja? A może frapują cię bardziej studia zarządzanie? Jeżeli tak to wspaniale trafiłeś, albowiem nasza Uczelnia warmińsko proponuje między innymi te kierunki studiów! Do tego odszukasz u nas jeszcze bardzo wiele innych interesujących i rozwojowych kierunków, takich jak na przykład fizjoterapia czy pedagogika. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej cudownej uczelni, jaka cieszy się dzisiaj ogromnym zainteresowaniem wśród studentów. Serdecznie zapraszamy. Uczelnia w Elblągu (warmińsko mazurskie) oferuje studia na kierunkach administracja, zarządzanie, fizioterapii i innych. Serdecznie zapraszamy do gruntownego zaznajomienia się z ofertą naszej wspaniałej uczelni, która cieszy się w dzisiejszych czasach ogromnym zainteresowaniem pośród studentów. Serdecznie i gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »

Kalendarium - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalendarium

Reklamy Google