Angielski Online


Reklamy Google


Fotomodelki Podkategoria: Fotomodelki

 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze zdjęcia ślubne Gdańsk »

  Fotografia ślubna, której ofertę można zobaczyć na stronie www.znajmiecki.pl jest jednym z głównych zajęć gdańskiego fotografa Piotra Znajmieckiego.Zdjęcia ślubne wykonuje on głównie na terenie miasta Gdańska, czy Trójmiasta, ale z chęcią wybierze się w podróż po Polsce lub Europie w celu szukania jak najlepszych kadrów. Jest jednym z najlepszych fotografów ślubnych na pomorzu, dodatkowo bierze czynny udział w wielu fotograficznych przedsięwzięciach.Piotr Znajmiecki często wykonuje także sesje portretowe, modowe, a na jego stronie można zauważyć mnóstwo sesji ślubnych wykonanych nad morzem.Oferuję nowoczesne zdjęcia ślubne. Fotografia ślubna na terenie miasta Gdańsk oraz okolic Trójmiasta.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Szczecin »

  Moja życiowa pasja to fotografia. Profesjonalnie działam w tej dziedzinie już kilka lat, w ciągu których zdobyłem zaufanie licznych klientów. To jeden z najważniejszych aspektów tego zawodu, ponieważ zazwyczaj chwile które fotograf utrwala na zdjęciach zdarzają się raz w życiu. Takie momenty mają miejsce w trakcie trwania ślubnych reportaży. To jest jeden z najlepszych dla mnie typów fotografii. W tym dniu upamiętniam na fotografiach jedne z najpiękniejszych chwil w życiu par młodych. Każde z ludzkich emocji łączą się na fotografii - szczęście, wzruszenie, płacz, uśmiech. Jest to dla mnie zjawisko którego poszukuje w pracy fotografa. Parę dni przed dniem uroczystości zawszę spotykam się z parą młodą, by dokładnie ustalić każdy aspekt projektu. Do reportażu jest możliwość zakupu większej ilości zdjęć w różnych formatach wraz z wydrukiem. Żeby zaznajomić się ze szczegółami mojej oferty, zapraszam Państwa do skontaktowania się ze mną, oraz odwiedzenia mojej witryny internetowej - http://lukaszpopielarz.pl

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Iwany.pl - Rosja to stan umysłu, rosyjskie demotywatory, piękne Rosjanki »

  Rosja to nie tylko kraj, ale także stan umysłu i ogarniesz go tylko z Nami. Najśmieszniejsze obrazki, przerażające
  fotki, ciekawe video, sexowne Rosjanki - wszystko tylko w serwisie www.iwany.pl
  Zobaczysz jak lansują się Rosjanki, jak ubierają, jakie fotki sobie strzelają i wrzucają do sieci. Zabierzemy Cię w podroż do czasów ZSRR - obejrzysz jak żyli wtedy ludzie i jak się
  bawili. Wszystko co najśmieszniejsze w internecie na wschód od Bugu - znajdziesz w tym serwisie. Rosyjskie demotywatory przetłumaczone na język polski i setki zabawnych fotek. ZAPRASZAMY

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spis lokali gastronomicznych Warszawa »

  Myśląc o wyborze fajnej gospody zobacz w naszej bazie dokąd możesz pójść. Gdy jesteś wegetarianinem odwiedź restaurację w jakiej podają potrawy bezmięsne. Dzięki jasnemu układowi łatwo i bez wysiłku znajdziesz miejsce, które Cię interesuję. Jeżeli chcesz wpisać swój lokal do naszej bazy restauracyjnej, wystarczy jedynie wypełnić formularz. Jest wiele okazji dla jakich warto wybrać się na kolację z bliskimi. Do najbardziej wziętych zestawów dań w restauracjach zalicza się kotlet z piersi kurczaka oraz placek po zbujnicku.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sesja ślubna nad morzem »

  Fotografia ślubna, której ofertę można zobaczyć na stronie www.znajmiecki.pl jest jednym z głównych zajęć gdańskiego fotografa Piotra Znajmieckiego.
  Zdjęcia ślubne wykonuje on głównie na terenie miasta Gdańska, czy Trójmiasta, ale z chęcią wybierze się w podróż po Polsce lub Europie w celu szukania jak najlepszych kadrów.
  Jest jednym z najlepszych fotografów ślubnych na pomorzu, dodatkowo bierze czynny udział w wielu fotograficznych przedsięwzięciach.
  Piotr Znajmiecki często wykonuje także sesje portretowe, modowe, a na jego stronie można zauważyć mnóstwo sesji ślubnych wykonanych nad morzem.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wygląd i uroda »

  Nie do każdego ubioru ta sama damska torebka pasuje. Aby żyć w zgodzie z modą trzeba to mieć na uwadze. Wieczorowa sukienka wymaga do swego towarzystwa odpowiedniej torebki. Tak samo rzecz ma się z ubiorem codziennym.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Joanna - puszysta modelka »

  Pragnę wszystkich Państwa zachęcić do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie dowiecie się kim naprawdę jestem. Joanna modelka xxl to ja. Zajmuje się wprawdzie modelingiem od niedawna, aczkolwiek posiadam już dość duże doświadczenie. Współpracowałam z fotografami z polski, jak i z zagranicy. Występowałam w reklamach oraz pojawiłam się na stronach znanych czasopism. Na mojej stronie internetowej znajdziecie Państwo moje aktualne portfolio. Polecam i zapraszam do kontaktu oraz współpracy!

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • czy jestem piękna »

  Kobiety zawsze pragną się czuć ładne i pożądane, niemało jest jednak kobiet, które mają bardzo niskie przekonanie o osobistej urodzie. Takie damy trzeba dowartościowywać, jednakże i one same mogą zrobić coś, by wreszcie poczuć się dobrze w swoim ciele. Starczy, że odwiedzą stronę, gdzie można wykonać bezpłatny test, sprawdzający urodę. Ten test pokaże wszelkie niedoskonałości u kobiety i pozwoli się ich szybko pozbyć, poprzez zmianę designu i stylu ubierania się. Coraz więcej osób decyduje się na wypełnienie takiego testu i czerpią z tego istotne zyski, dla swojej urody. Ten nieskomplikowany test ma w sobie trafne przygotowane pytania. Autorami pytań są wielcy specjaliści od kształtowania wizerunku gwiazd. Profesjonaliści ze świata gwiazd i urody poświęcili dużo lat swego życia, aby stworzyć świetną metodykę oceny atrakcyjności.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.mango.pl »

  Zakupy w trybie online zdobywają coraz większą rzeszę klientów. Telezakupy Mango to transparentna forma pozyskania towaru w bardzo szybki sposób. TV Mango ma długoletnią historię, rozpoznawalną markę i wyróżniające się produkty. TV zakupy obejmują swoją ofertą produkty różnego rodzaju począwszy od książek, artykułów kuchennych, poprzez ubrania i filmy. Przewaga TV zakupów to przede wszystkim doskonała prezentacja rzeczy oparta na bogatym materiale zdjęciowym, ale także wizualizacji w postaci filmów obrazujących funkcjonowanie produktu. Ma to decydującą rolę, gdyż ułatwia podjęcie decyzji o zakupie zainteresowanemu. Po pierwsze, kupujący ma pewność co do materiału przedmiotu. Ale co więcej, zauważy wyższość TV sklepu nad innymi źródłami, ze względu na fakt, że nie kupuje tzw. kota w worku. Strony przedmiotów zawierają dokładny opis produktu wraz z jego prezentacją. esklep w takiej postaci jest o wiele bardziej przydatny internautom ze względu na wieloaspektową prezentację produktu. A co do unikatowości towaru trzeba przyznać, że zdaje on swój egzamin i zachęca do telezakupów zainteresowanych do przejścia pełnego procesu zamówienia. Jak pokazują badania o naszych nawykach zakupowych w sieci często posługujemy się nim by zaoszczędzić swój czas wolny i uniknąć kolejek i utknięcia w korku w drodze do sklepu. Telezakupy ma przed sobą ogromny potencjał ze względu na swoją wygodę i formę. Entuzjastów sklepów internetowych w takim wydaniu przybywa, a jednocześnie wzrasta świadomość, edukacja i obycie przyszłych nabywców. Niemniej zaufanie w telesprzedaży wypracowuje się latami i wieloletnią pozycją na rynku, w związku z czym, cieszmy się, że takich pionierów nie brakuje.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Jeżeli potrzebujesz się przekwalifikować bądź nabyć innowacyjne umiejętności w swoim zawodzie rozpocznij naukę w jednej z najlepszych szkół policealnych w swoim mieście. Kosmetyczka, doradca finansowy, sekretarka i wiele innych kierunków kształcenia w jednym miejscu. Zdobądź kwalifikacje i stań się fachowcem w swojej dyscyplinie. Szukając swojej drogi zawodowej warto poznać ofertę szkół policealnych. Znajdź najlepszą szkołę policealną po kryterium nazwy.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny limanowa »

  Cześć, nazywam się Mateusz i jestem fotografem ślubnym oraz okolicznościowym.

  Fotografią zajmuję się o kilku lat i przez ten czas wykreowałem swój własny styl wykonywania reportaży ślubnych czy okolicznościowych. Za każdym razem staram się uwiecznić sytuację taką jaka jest, nie ingerując w to co się dzieje, będąc tylko obserwatorem :) Dzięki takiemu podejściu reportaże wyglądają bardzo naturalnie, nie są sztuczne i mogą się podobać :) Bardzo ważne dla mnie jest aby wykonane zdjęcia były niezwykłą pamiątką dla pary młodej, która liczy na najwyższą jakość reportażu, ponieważ jest to dla nich najważniejszy dzień w ich życiu.

  Reportaże ślubne oraz okolicznościowe wykonuję min. na terenie limanowej oraz okolic np. Kraków, Wieliczka czy Nowy Sącz.

  Jesteś zainteresowany/a współpracą? Zapraszam :)

  Data dodania: 13 07 2023 · szczegóły wpisu »

Fotomodelki - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotomodelki

Reklamy Google