Angielski Online


Reklamy Google


Audyt Informatyczny Podkategoria: Audyt Informatyczny

 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  LanCenter jako kompleksowy system do zarządzania i monitoringu, również bezpieczeństwa sieci i infrastruktury IT, jest wyposażony w rozwiązania umożliwiające audyt oprogramowania. Te służą m.in. do zbierania informacji o zainstalowanym oprogramowanie, zmianach w środowisku, umożliwiają wykrycie i wyeliminowanie niechcianego, czy nielegalnego oprogramowania, zbierają dane o kluczach licencyjnych, sterownikach... Wszystko to można automatyzować, integrować z innymi systemami i aplikacjami, czy raportować. Audyt Informatyczny w LanCenter jest szybkie i wygodne, intuicyjne, ale również wyjątkowo skuteczne.
  Innym ważnym rozwiązaniem jest LanCenter HelpDesk. Jest to skuteczne narzędzie oparte na przeglądarce WEB, które zapewnia kompletne wsparcie w całym incident lifecycle - od zgłoszenia problemu przez rejestrowanie zgłoszeń, kolejkowanie i przydzielanie zadań, zarządzanie zadaniami, rozwiązanie, tworzenie bazy rozwiązań, po zaawansowany system raportowania. Jest to intuicyjne rozwiązanie zarówno dla użytkowników, jak i dla operatorów i administratorów HelpDesk.
  LanCenter NetMap to monitoring sieci i zasobów komputerowych w naszej firmie.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt legalności oprogramowania »

  Dowiedz się, jak zapobiec wyciekom informacji i wykorzystywaniu firmowych komputerów w celach prywatnych ? zapewnij bezpieczeństwo swoim danym. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów bezpieczeństwa informacji oraz, audytów legalności oprogramowania, dzięki którym unikniesz odpowiedzialności za działanie lub nieświadomość pracownika.

  Dodatkowo możesz u nas zamówić profesjonalne kasowanie i odzyskiwanie danych z różnego typu nośników pamięci, dzięki temu zasoby twojej firmy mogą zostać lepiej zabezpieczone. Serdecznie zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną wdużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania isprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza siętylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowaniaczasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędziusprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ITSoftKom Częstochowa - Usługi Informatyczne »

  Świadczymy Usługi informatyczne na terenie Częstochoway i okolic, naszym outcorting it obsługujemy małe i średnie firmy, Jesteśmy certyfikowanym partnerem handlowym takich firm jak INSERT oraz Comarch CDN OPTIMA, XL zachęcamy do naszego wsparcia informatycznego oraz zapraszamy na naszą stronę http://itsoftkom.pl

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BPSC SA- Systemy ERP/MRP II, BI, HR »

  Czy wiesz jak istotne jest oprogramowanie dla przedsiębiorstw w dobie internetu i informatyzacji? Pomaga ono nie tylko w odpowiednim zarządzaniu firmą ale i również w prowadzeniu magazynu, księgowości czy logistyki firmy. Aby zapewnić swojemu przedsiębiorstwu odpowiedni rodzaj oprogramowania, skorzystaj z oferty firmy BPSC są. Znajdują się w niej również wdrożenia erp oraz mrp/mrp ii.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt IT Warszawa »

  Wi-Tech oferuje kompleksową obsługę informatyczną dla średnich i małych działalności gospodarczych. Obsługujemy kontrahentów na terenie Warszawy i okolic oraz w innych miastach Polski. Oferujemy usługi na bazie stałych umów serwisowych jaki i jednorazowych zleceń.
  Nasze usługi informatyczne dostosowane są w pełni do indywidualnych potrzeb kontrahenta.
  Oferta:
  ? Audyt sprzętu i oprogramowania
  ? Audyt zabezpieczeń IT
  ? Doradztwo w zakresie zakupu nowego sprzętu i oprogramowania
  ? Naprawy i modernizacje sprzętu komputerowego
  ? Likwidacja zagrożeń komputerowych oraz ochrona przed infekcjami
  ? Administracja sieciami LAN, WAN, Intranet
  Nie zwlekaj ? zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki-laserowe.pl »

  Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług związanych ze środowiskiem IT. Naszym celem jest pełna optymalizacja wydruku jak i również wszystkich prac biurowych. Po wykonaniu całkowitego audytu środowiska IT możemy ustalić jakie zmiany musimy wprowadzić, by firma nie generowała bezużytecznych wydatków.

  Pomożemy Tobie w doborze najlepszego sprzętu biurowego: drukarki laserowe, skanery, komputery, laptopy. Nasza specjalność to drukarki laserowe. Dzięki naszej wiedzy o działaniu tych urządzeń będą one funkcjonować poprawnie. Od teraz Twoja firma będzie pracować na urządzeniach związanych z profilem zazwyczaj wykonywanych prac. Dzięki takiemu podejściu zachowasz firmę od generowania daremnych wydatków.

  Dokonana przez nas optymalizacja robiona jest pod kątem poprawnego administrowania urządzeniami drukującymi i skanerami, oprogramowaniem, dokumentami, komputerami, serwerami. Oferujemy również serwis urządzeń oraz materiały eksploatacyjne jak np. tonery. Wybierając nasze usługi masz pewność, że środowisko IT w Twojej firmie działa efektywnie i perfekcyjnie.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Departament Kreatywności - Projektowanie stron WWW Warszawa »

  Zarządzamy profilami fanpage na Facebooku (dział social media) Czy wiesz że: 97% konsumentów szuka lokalnych firm w internecie. Bądź tam również, gdy będą Cię szukaćProjektujemy, tworzymy i wdrażamy efektywne oraz efektowne strony www, sklepy internetowe e-commerce, portale internetowe i społecznościowe WEB 2.0, pomagamy również w planowaniu działań i strategii marketingowych.Departament Kreatywności to gwarancja jakości połączona ze skutecznością.Na przestrzeni lat, naszym Kreatywnym pomysłom i efektywnym rozwiązaniom zaufało wielu Klientów, między innymi:Ministerstwo Środowiska Cop14, Partners of Promotions, Fun Hunters Warszawa, Studio Muzyczne "Thrill", Agnes M - Agnieszka Mielczarek, Cezary Ostrowski a-Head - hostel 8, Hubert Komerski - Fotografia, Męskość - portal, Łukasz Szarama - Autokomlpex, Mot-Pol Warszawa, Ars Christiana, Rostkowscy - Drzewka Bonsai, MJS Furniture Mariusz Szaban, Robert Rutkowski Psychoterapeuta psycholog sportowy i wielu innychW naszej pracy łączymy pasję tworzenia nieszablonowych, indywidualnych projektów graficznych z wiedzą projektowo-programistyczną zdobytą na przełomie wielu lat.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • wirtualizacja »

  Firma działa na Polskim rynku od ponad 20 lat. Od lat zgrupowani jesteśmy z największymi jednostkami funkcjonującymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy w branży IT, specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które podtrzymują się o współczesny projekt Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym obrębie potwierdza coraz większe grono usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Dzięki takim usługom zoptymalizujesz koszty wykorzystania informatyki w firmie, a także usprawnisz procesy biznesowe. Dzięki znajomości rynku i technologii oferujemy już od ponad 20 lat konsulting IT największym firmom w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • usługi sharepoint »

  Sharepiont24.pl podaje pionierskie pomysły w zakresie aranżowania Intranetu oraz modyfikowania go specjalnie pod kontem aktywności konkretnych przedsiębiorstw. To rozwiązanie pozwala na wydajny krążenie dokumentów firmowych, ich gromadzenie również używanie. Dzięki pożytecznemu podziałowi na witryny plus działy, również wprowadzeniu kalendarzy zagadnień w celu wszelkiego pracownika wzmacnia się dodatkowo workflow - to znaczy wydajny przepływ pracy. Wdrożenia SharePoint umożliwiają na jeszcze lepsze wymierzanie przedsiębiorstwem tudzież na praktyczną i sprawną wymianę pośrodku pracownikami i indywidualnymi działami jednostek. SharePoint to śmiałe rozwiązania na rzecz twojej działalności.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia cmm »

  Już od wielu lat, firma PSP CMM działa w Polsce, zapewniając swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu dziedziny jaką jest metrologia. Przedsiębiorstwo ta powstała z myślą o tym, by zagwarantować wejście do najlepszych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. W swojej podstawowej propozycji firma PSP CMM zapewnia programowanie CMM, pomiary CMM, a także szkolenia z zakresu CMM. Każda ze świadczonych w tej firmie usług została uważnie wyceniona, dzięki czemu korzystanie z pomocy PSP CMM jest dostępne dla każdego, kto jej potrzebuje. Dużą zaletą tej firmy jest również jej uporczywy rozkwit, co sprawia że może jej osoba wspomóc klientom z żywiołowo rozwijających się dziedzin takich jak specjalność lotnicza czy też automotive. Przedsiębiorstwo PSP CMM jest tym samym firmą, która jest godna zaufania swoich klientów.

  Data dodania: 27 03 2021 · szczegóły wpisu »

Audyt Informatyczny - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Informatyczny

Reklamy Google