Angielski Online


Reklamy Google


Audyt Oprogramowania Podkategoria: Audyt Oprogramowania

 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  LanCenter jako kompleksowy system do zarządzania i monitoringu, również bezpieczeństwa sieci i infrastruktury IT, jest wyposażony w rozwiązania umożliwiające audyt oprogramowania. Te służą m.in. do zbierania informacji o zainstalowanym oprogramowanie, zmianach w środowisku, umożliwiają wykrycie i wyeliminowanie niechcianego, czy nielegalnego oprogramowania, zbierają dane o kluczach licencyjnych, sterownikach... Wszystko to można automatyzować, integrować z innymi systemami i aplikacjami, czy raportować. Audyt Informatyczny w LanCenter jest szybkie i wygodne, intuicyjne, ale również wyjątkowo skuteczne.
  Innym ważnym rozwiązaniem jest LanCenter HelpDesk. Jest to skuteczne narzędzie oparte na przeglądarce WEB, które zapewnia kompletne wsparcie w całym incident lifecycle - od zgłoszenia problemu przez rejestrowanie zgłoszeń, kolejkowanie i przydzielanie zadań, zarządzanie zadaniami, rozwiązanie, tworzenie bazy rozwiązań, po zaawansowany system raportowania. Jest to intuicyjne rozwiązanie zarówno dla użytkowników, jak i dla operatorów i administratorów HelpDesk.
  LanCenter NetMap to monitoring sieci i zasobów komputerowych w naszej firmie.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt legalności oprogramowania »

  Dowiedz się, jak zapobiec wyciekom informacji i wykorzystywaniu firmowych komputerów w celach prywatnych ? zapewnij bezpieczeństwo swoim danym. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów bezpieczeństwa informacji oraz, audytów legalności oprogramowania, dzięki którym unikniesz odpowiedzialności za działanie lub nieświadomość pracownika.

  Dodatkowo możesz u nas zamówić profesjonalne kasowanie i odzyskiwanie danych z różnego typu nośników pamięci, dzięki temu zasoby twojej firmy mogą zostać lepiej zabezpieczone. Serdecznie zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną wdużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania isprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza siętylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowaniaczasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędziusprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ITSoftKom Częstochowa - Usługi Informatyczne »

  Świadczymy Usługi informatyczne na terenie Częstochoway i okolic, naszym outcorting it obsługujemy małe i średnie firmy, Jesteśmy certyfikowanym partnerem handlowym takich firm jak INSERT oraz Comarch CDN OPTIMA, XL zachęcamy do naszego wsparcia informatycznego oraz zapraszamy na naszą stronę http://itsoftkom.pl

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BPSC SA- Systemy ERP/MRP II, BI, HR »

  Czy wiesz jak istotne jest oprogramowanie dla przedsiębiorstw w dobie internetu i informatyzacji? Pomaga ono nie tylko w odpowiednim zarządzaniu firmą ale i również w prowadzeniu magazynu, księgowości czy logistyki firmy. Aby zapewnić swojemu przedsiębiorstwu odpowiedni rodzaj oprogramowania, skorzystaj z oferty firmy BPSC są. Znajdują się w niej również wdrożenia erp oraz mrp/mrp ii.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ventrilo2.pl - Darmowe kanały, poradniki, komunikatory głosowe »

  Największy zbiór poradników dotyczących komunikatorów głosowych TeamSpeak, Ventrilo, Mumble. Dowiesz się tutaj jak poprawnie skonfigurowac, zainstalować ulubiony komunikator głosowy oraz jak za darmo zdobyć kanał na naszym serwerze. Oferujemy za darmo kanały do programów głosowych Ventrilo 3, Mumble i TeamSpeak 3.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi magazynu »

  Profesjonalne systemy klasy ERP firmy SAP proponuje dostawca systemów informatycznych w zakresie zarządzania i produkcji, firma itelligence. Jako jedyni w Polsce zapewniamy systemy ERP dostosowane do profilu działania firmy. Firma oferuje wszechstronne rozwiązania bazujące na SAP Business All ? in ? One. Dzięki właściwej prekonfiguracji, firmy mogą oszczędzić czas i pieniądze. Nasze rozwiązania zaprojektowane są po kątem klasycznych procesów biznesowych.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program Norma »

  Firma Butorg jest upoważnionym kontrahentem handlowym producenta programu Norma - firmy Athenasoft. W naszym sklepie internetowym promujemy najnowsze oferty programów do kosztorysowania robót budowlanych i wyceny inwestycji oraz bieżące bazy cenowe. Organizujemy specjalistyczne kursy ? otwarte i zamknięte w dziedzinie: obsługi programów kosztorysowych, podstaw kosztorysowania, układania harmonogramu robót, zarządzania projektami oraz oprogramowania do wspomagania projektowania. kursy, których celem jest zapoznanie uczestników z podstawami przedmiarowania, sposobami kosztorysowania robót, rodzajem oraz przeznaczeniem dokumentów stanowiących zawartość dokumentacji kosztorysowej, obowiązującymi przepisami i standardami kosztorysowania.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • wirtualizacja »

  Firma działa na Polskim rynku od ponad 20 lat. Od lat zgrupowani jesteśmy z największymi jednostkami funkcjonującymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy w branży IT, specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które podtrzymują się o współczesny projekt Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym obrębie potwierdza coraz większe grono usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Dzięki takim usługom zoptymalizujesz koszty wykorzystania informatyki w firmie, a także usprawnisz procesy biznesowe. Dzięki znajomości rynku i technologii oferujemy już od ponad 20 lat konsulting IT największym firmom w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • archiwizacja »

  Jesteśmy jednym z z większym natężeniem wiodących przedsiębiorstw w branży biurowo-serwisowej istniejącym na rynku od 1991 roku. Posiadamy bez liku różnych certyfikatów, które świadczą o jakości realizowanych przez nas usług. Nasza oferta obejmuje w tym także takie produkty jak materiały eksploatacyjne, pieczątki, oprawę dokumentów, urządzenia biurowe, koperty, zeszyty a oprócz tego multum innych produktów. Każdy z produktów znajdujących się w naszej ofercie stoi na najlepszym poziomie. Ceny produktów, które dostarczamy są dostosowane do ich jakości a oprócz tego z całą pewnością spełnią wymagania nawet w największym stopniu wymagających klientów. Do tego w przypadku większych zakupów jesteśmy w stanie zastrzec sobie architektura bardzo atrakcyjnych rabatów. Zakupy albo skorzystanie z naszych usług dla każdego zawsze jest bardzo udane. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »

Audyt Oprogramowania - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Oprogramowania

Reklamy Google