Angielski Online


Reklamy Google


Gliwice Podkategoria: Gliwice

 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Futra Marczykiewicz »

  Pracownia kuśnierska prowadzona przez profesjonalnego kuśnierza Mieczysława Marczykiewicza zaskarbiła sobie renomę wśród detalicznych i hurtowych nabywców futer naturalnych na Śląsku. Marka Marczykiewicz od kilkudziesięciu lat jest szeroko znana na rynku wyrobów futrzarskich wśród nabywców z kraju i z zagranicy. Oferta warsztatu to między innymi gotowe wyroby futrzarskie (futra damskie) oraz galanteria skórzana wykonywane z pierwszorzędnego gatunku surowca dostarczanego przez najlepszych hodowców w kraju. Równocześnie firma realizuje indywidualne zamówienia na szyte na miarę wyroby futrzarskie. Działalność usługowa mieści w sobie także konserwację wyrobów futrzarskich i przeróbki kuśnierskie noszonych futer. Warsztat kuśnierski znajduje się w Katowicach i zaprasza klientów z całego województwa śląskiego.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Gabinet psychoterapeuta gliwice - psychoterapia indywidualna, konsultacje, pomoc psychologiczna, wsparcie w kryzysie, rozwój osobisty, wkraczanie w dorosłość. Rolą każdego psychologa jest pewność pomocy pacjentowi w walce z przeciwnościami losu oraz ukazanie, jak należy postępować w wypadku pojawienia się trudności emocjonalnych takich jak przykładowo. stany depresyjne tudzież zaburzenia lękowe i kilka innych. Najważniejsze jest, aby psychoterapeuta gestalt gliwice na wstępie prywatnej terapii przeprowadził diagnozę, która da mu jasny i rzetelny obraz tego, z czym właśnie boryka się jego pacjent. Bardzo ważne jest to, aby dobrać odpowiednie środki oraz metody pracy, gdyż w większości przypadków zwykła pogadanka ma możliwość nie przynieść oczekiwanych wyników.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna - Częstochowa »

  Kiedy macie chęć uwiecznić najszczęśliwsze chwile Waszego życia, zachęcam do obejrzenia galerii Tomasza Rykały. Jako fotograf stosuję wszelkie możliwe triki fotograficzne. Zajmuję się fotografią okolicznościową. Jestem w stanie zaproponować oryginalne zdjęcia wykonując reportaż ślubny, różnorakich sesji plenerowych oraz sesji dziecięcych. Do ujęć przeze mnie wykonanych będziecie Państwo wracać z wielką przyjemnością a same odbitki na pewno będą powodem do nostalgii. Robienie zdjęć to moja pasja, którą rozwijam od wielu lat by jak najwierniej uwiecznić chwile przemykające przed obiektywem mojego aparatu i pragnę aby pamiątka jaką jest fotografia ślubna dawała radość do końca życia.

  Data dodania: 13 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchawy Wrocław »

  Dmuchawy powietrza to w przemyśle wodno-kanalizacyjnym, jedno z najważniejszych urządzeń. Istnieje kilka rodzajów dmuchaw: bocznokanałowe, rootsa czy też dmuchawy promieniowe. W zależności od wymaganych parametrów pracy, dmuchawy dobierane są indywidualnie. Co jest zatem potrzebne aby odpowiednio dobrać urządzenie? Przede wszystkim musimy wiedzieć w jakim celu będziemy wykorzystywać zakupione urządzenie. Musimy również znać parametry ciśnienia powietrza na wejściu, oraz parametry ciśnienia powietrza na wyjściu z dmuchawy. Posiadając te informację, możecie Państwo wysyłać zapytania ofertowe na potrzebną dmuchawę. Z ogromną przyjemnością odpowiemy na każdego emaila i zapytanie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdą Państwo niezwykle przydatne informacje na temat dmuchaw powietrza.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Zabrze Liness - Atrakcyjne ceny! »

  Oferujemy porady dietetyczne, ułożenie jadłospisu, pomiary i analiza składu ciała. Zakres usług obejmuje żywienie osób zdrowych i chorych w każdym wieku oraz prowadzenie żywieniowe kobiet w trakcie ciąży i laktacji. Jedzenie jest niezbędnym elementem życia człowieka, a szereg badań dowodzi, że prawidłowe odżywianie pozwala zachować zdrowie, wspomaga proces leczenia oraz zapobiega wielu chorobom. Jednak poza tymi jakże ważnymi funkcjami zdrowotnymi jedzenie spełnia również wiele innych funkcji. Przede wszystkim jedzenie powinno być przyjemnością, a wspólne rodzinne posiłki okazją do spotkań i rozmów bez myślenia o wyrzeczeniach. I właśnie ten złoty środek między zdrowiem, a przyjemnością staram się osiągnąć w pracy z pacjentami. Moim celem jest, aby pacjent odżywiał się zdrowo jednocześnie odczuwając przyjemność z jedzenia dlatego jadłospisy układam indywidualnie dla każdego pacjenta biorąc pod uwagę jego stan zdrowia, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne i możliwości finansowe.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »

Gliwice - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gliwice

Reklamy Google