Angielski Online


Reklamy Google


Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka przemysłowa »

  Pneumat System oferuje pneumatykę z myślą o przemyśle. Ofertę tworzą m.in. :
  1. Solidne typy złączek prostych. Złączka prosta gwintowana wewnętrznie lub zewnętrznie. Złączka prosta wykonana z różnych materiałów.
  2. Zróżnicowane modele osuszaczy. Osuszacze chłodnicze, membranowe i adsorpcyjne. Osuszacze o różnych gabarytach.
  3. Wydajne śrubowe, tłokowe i przewoźne sprężarki. Sprężarki traktujemy kompleksowo - sprężarki nowe, używane, wynajem i serwis sprężarek.
  Zapraszamy !

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły z tworzyw sztucznych »

  Firma "GÓR-PLAST" produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych, w swojej ofercie umieszcza wytwory od ponad 20 lat. Dzięki nieprzerwanemu podnoszeniu jakości jak również szybkiemu dopasowywaniu do norm i najświeższych wymagań nabywcy i rynku, firma jest partnerem godnym zaufania. "GÓR-PLAST" producent wyrobów z tworzyw sztucznych systematycznie zwiększa produkcję i dobór sprzedawanych fabrykatów. Wszelkie wytwory mają szerokie zastosowanie w branży ogrodniczo-budowlanej, a także objęte są badaniami gwarantującymi najwyższa jakość. "GÓR-PLAST" współpracuje z firmą EURO-TOOLS hurtownia narzędzi i tworzyw sztucznych.Firma inwestuje część swojego kapitału w modernizację posiadanego parku maszynowego, jak również ubiega sie o dotację z funduszy unijnych, żeby rozbudowywać zakład. "GÓR-PLAST" to głównie sprzedaż hurtowa na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym, lecz oferta skierowana jest również do indywidualnych nabywców, gdzie w interesujących cenach można nabyć oferowane towary. Stali odbiorcy mogą liczyc na niezwykle atrakcyjne warunki realizacji zleceń.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łopaty do śniegu »

  Niezwykle nam miło na stronie potentata w sferze wytwarzania plastikowych łopat do odśnieżania i doniczek. Produkty na stronie www są podzielone według pór roku to znaczy zimy i lata. A jako że polecamy obecnie operację zima, która już niedługo nadejdzie pragniemy uwidocznić szeroki wybór łopat do śniegu, zbijaków i drapaków do lodu oraz kategorię tzw. top fun, w której mieszczą się plastikowe sanki i ślizgi wszystkie w nowoczesnych odcieniach i o szablonowych jak i futurystycznych kształtach.Warto również dodać że łopaty do śniegu należą do jednych z najlepiej wykonanych na świecie a potentat którym jest Prosperlast znają nawet dzieci. Ponadto na stronie firmy Prosperplast poza informacjami o firmie można obejrzeć najnowszy katalog czy przeczytać poradnik. Na stronie znajduje się również wiele fotografii zarówno artykułów jak i fotografii z przeróżnych imprez promocyjnych w jakich uczestniczył Prosperplast. Pozostałą najważniejszą kategorią według której podzielone są artykuły to lato. Odnaleźć tam da się duży arsenał doniczek, podstawek do doniczek, są i konewki oraz spraye do pryskania roślin. W zasobie wspierającym przedstawiamy doskonałe skrzynki na narzędzia.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Beton komórkowy »

  Producent betonu komórkowego Prefabet Bielsko-Biała zaprasza do zapoznania się ze swoja ofertą. W sprzedaży mamy wysokiej jakości beton komórkowy w formie tradycyjnych bloczków i płytek oraz kształtek. Nasze wyroby są trwałe i lekkie, co pozwala na stawianie wysokich konstrukcji zachowujących wytrzymałość przez długie lata. Jednocześnie nasze bloczki z betonu komórkowego są łatwe w obróbce i montażu, co upraszcza prace budowlane. W dodatku nasze materiały charakteryzują się dużą ciepłochronnością i odpornością na warunki pogodowe co z kolei posiada spore znaczenie dla wygody użytkowania budynków, wykonanych z naszego betonu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń »

  Systemy zabezpieczeń, alarmy czy kamery przemysłowe, które dostarcza nasz obiekt handlowy zapewniają wysokiej klasy monitoring firmy jak i prywatnych posesji. Dodatkowo prócz dystrybucji urządzeń dozorowych istniej e opcja zainstalowania nabytych w naszym sklepie kamer przez nasz personel. Namawiamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Łódź »

  Ludzie coraz to mniej kochają lato za to jakie naprawdę jest. W wielu casusach okazuje się ponad wszystko, że nie można wyszperać dla siebie odpowiedniego komfortu nawet będąc na wakacjach gdzie ponad całokształt przeszkadza nam nie odpowiednia temperatura i wszechogarniający zaduch. Dlatego też o wiele lepszym podejściem jest sięgnięcie z naszej oferty klimatyzacji gdzie już nigdy nie będą musieli Państwo fatygować się górnolotnymi temperaturami swojego otoczenia. Niesłychanie wszystko warto jest zadbać o kwestie takie jak chociaż by wdrażanie sprzętu fachowego i dobrego pod w stosunku do jakości, aby mógł Wam faktycznie na długo posłużyć. Tylko tego typu urządzenia znajdą Państwo w naszej sporej ofercie.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Szkło »

  Zamawianie szkła jeszcze nie było takie proste,odwiedź serwis Polskie Szkło i wybierz element szklany który nada twojemu mieszkaniu futurystyczny wygląd.Polskie szklo to nie tylko szeroka gama usług to również minimalizacja kosztów transportu oraz czasu oczekiwania na towar.Polskie Szkło to kolejny krok w przyszłość.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Motoreduktory »

  Wśród szerokiej rozpiętości produktów dostępnych w ofercie toruńskiej firmy Archimedes można znaleźć motoreduktory produkowane przez wyróżniające włoskie przedsiębiorstwa: Bonfiglioli i Motovario. Bonfiglioli to jednostka z ponad 50-letnią tradycją, produkująca układy napędowe, siłowniki i przekładnie planetarne do przemysłu, automatyki i telefonii komórkowej. Funkcjonująca na rynku niewiele krócej firma Motovario w swojej branży jest liderem i posiada w ofercie reduktory biegów, mechaniczne wariatory prędkości, motoreduktory, przekładnie walcowe, ślimakowe. Motoreduktory cechują się niedużymi rozmiarami w porównaniu do tradycyjnych układów napędowych. Oprócz tego Archimedes jest dystrybutorem wielu innych części do maszyn i urządzeń tworzonych przez czołowe polskie i światowe marki.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • wynajem dźwigów - REGAN.eu »

  Przedsiębiorstwo REGAN specjalizuje się w profesjonalnym wynajmie dźwigów. Do oferowanych usług zaliczane są wysokiej jakości: przenoszenie i usuwanie maszyn i linii technologicznych, załadunek i rozładunek towarów oraz kontenerów. Każde usługi firma wykonuje ze standardem obowiązującym na świecie. Posiada żurawie oraz podnośniki koszowe, który dostosowane są do współczesnych norm i wymogów. Firma REGAN oferuje profesjonalne usługi dźwigowe wraz z obsługą operatora dźwigu. Zajmuje się wynajem żurawi bydgoszcz oraz wynajem dźwigów toruń. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i małych, średnich oraz dużych firm. Oferowane usługi dostosowywane są indywidualnie do potrzeb klienta. 1. Firma REGAN.eu przedstawia szeroki zakres wynajem dźwigów. Oferuje prace wysokościowe na terenie całego kraju, a w szczególności wynajem dźwigów włocławek. Propozycje współpracy Regan kieruje klientom indywidualnym jak i małym, średnim oraz dużym firmą. Oferowane usługi dostosowywane są indywidualnie do potrzeb klienta.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Piktogramy »

  Nowoczesna produkcja znaków i piktogramów. Ochrona przeciwpożarowa to podstawa efektywnego funkcjonowania danej jednostki. Należy adekwatnie zadbać o wdrożenie wszystkich norm oraz przepisów dotyczących znakowania informacyjnego. Nasza spółka centralizuje się na produkcji oraz doradztwie w obszarze polityki PPOŻ. Profesjonalne znaki ochrony przeciwpożarowej. Wyszkolony zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich znaków oświetlenia górnego oraz dolnego, a także pokaże potrzebne piktogramy, które należy rozmieścić w budynku. Naszą dewizą od 16 lat jest profesjonalizm, dokładność oraz najwyższy standard obsługi Kontrahenta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą znaków przeciwpożarowych oraz innych znakowań na naszym portalu internetowym.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • wiercenie w betonie »

  Diamentowe wiercenie w betonie sprowadza sie do zastosowania specjalnej wiertnicy i wierteł koronowych wyposażonych w diamentowe segmenty, niezwykle wytrzymałe na ścieranie. Technika diamentowa to odwierty bez przesadnego turkotu, bez pyłu (wiercenie na mokro), bez szkodliwych dla budynków drgań. Używane w wierceniu w betonie wiertła umożliwiają sprawne i bardzo porządne zrealizowanie usługi, bez wibracji powodujących uszkodzenia budowli i utrzymanie jednolitej krawędzi. Zastosowanie wierteł rdzeniowych oznacza pewne prowadzenie prac w sąsiedztwie instalacji i urządzeń. Wiercenie metodą diamentową to w najwyższym stopniu dokładna, najszybsza i zaawansowana technologia wykonywania otworów.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • gzymsy styropianowe »

  Absolutnie każdy dom trzeba raz na jakiś czas wyremontować. Dzięki porządnemu remontowi, nasz dom będzie wyglądał niemalże jak nowy.

  Jednak trzeba pamiętać, że udany remont domu tak naprawdę zależy od wielu czynników. Weźmy chociażby pod uwagę Gzymsy, itp. Przecież, abyśmy byli zadowoleni z końcowego efektu, w żadnym wypadku nie powinniśmy próbować za bardzo oszczędzać. A na dodatek nie możemy zbytnio oszczędzać na tzw. robociźnie. Zatem jeżeli chcielibyśmy wynająć firmę remontową, czymś niesamowicie ważnym jest to by wynająć taką, która doskonale wie w jaki sposób wykonywać swoje obowiązki. A to w większości przypadków trochę kosztuje. Jak zatem widzimy, aby odremontować swój dom, przydałoby się w umiejętny sposób podejść do tego. A wtedy będziemy usatysfakcjonowani!

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program kosztorysowy »

  Programy kosztorysowe dedykowane do tworzenia kosztorysów robót budowlanych zostały stworzone uwzględniając wcześniej pozyskane doświadczenie i polecane są w pierwszej kolejności dla przedsiębiorstw z branży budowlanej. Norma PRO została stworzona z myślą o najbardziej wymagających stron procesu budowlanego. Oferowane oprogramowanie to kompleksowe rozwiązanie do kalkulacji i lustracji kosztorysów. Dystrybuowane przez nas programy do kosztorysowania osiągnęły niejednokrotnie nagrody na targach tematycznych i ogólnych. Zachęcamy do poznania szczegółów w naszym serwisie.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Hurtownia Deltad specjalizuje się w ogrzewaniu ekologicznym. Buduje programy ogrzewania mieszkania poprzez właściwy dobór pompy ciepła wspomagany baterią słoneczną przy współpracy z kotłem CO. Zasięg działania baterii słonecznych dotyczy całego kraju. Współdziałamy z wieloma ważniejszymi hurtowniami w obszarze wszystkich województw. Mamy kilka lat doświadczenia w tworzeniu ogrzewania centralnego. Budowane systemy grzewcze posiadają dziesięć lat rękojmi.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Idealne rozwiązanie- podłogi drewniane »

  Jedną podstawową rzeczą, która musi być w każdym mieszkaniu jest podłoga. Bez względu jaki styl wybierzemy, najlepszym rozstrzygnięciem będą podłogi drewniane. Na dzień dzisiejszy jest to jedna z najlepszych inwestycji w dom. Parkiety nie niszczą się tak szybko, jeżeli są stosownie konserwowane, pozostają na lata. Wystarczy czyścic je odpowiednimi środkami chemicznymi, nabłyszczać oraz dodatkowo raz na wiele lat wycyklinować- jeżeli podłoże jest z prawdziwego zdarzenia. Podłogi drewniane, parkiety wyglądają stylowo w każdym pomieszczeniu, ocieplają wnętrze, sprawiają przyjemne złudzenie ogniska domowego. Takiej podłogi nie musimy niczym przykrywać, nie blaknie po kilku latach, nie wyciera się i nie należy wymieniać jej z każdym remontem. To inwestycja na lata. Co więcej przy zmianie, dosłownie całkowitej, aranżacji mieszkania, podłoga cały czas wygląda na dopasowaną.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie wnętrz »

  Benjamin Moore są to farby do ścian najlepszej jakości. Dzięki farbom Benjamin Moore każde wnętrze staje się naprawdę wyjątkowe. Znajdziesz w naszej ofercie farby o niezwyczajnych i unikatowych barwach, które ujmą każdego. Na naszej stronie znajduje się też dużo informacji dotyczących takich tematów jak malowanie wnętrz. Główne atuty naszych produktów to ich wysoka trwałość oraz wydajność jak i rozległy wachlarz kolorów. Odnośnie spółki Benajmin Moore jak i tego w jaki sposób się prezentuje na dzień dzisiejszy, w 2000 roku koncern BM dołączył do inwestycyjnego funduszu Berkshire Hathaway, który jest przewodzony przez Buffeta Warnera.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maty ceramiczne »

  Firma zajmuje się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych. Nasze materiały mają główne zastosowanie jako izolacje pieców przemysłowych oraz urządzeń wysokotemperaturowych. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdują się takie produkty jak: maty z włókna ceramicznego, moduły ceramiczne, płyty ogniotrwałe i izolacyjne, betony i zaprawy ogniotrwałe oraz wiele innych produktów.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów Śląsk »

  Jeśli chciałbyś by Twój dom był wybudowany bez opóźnień i z wykorzystaniem innowacyjnych metod, skorzystaj z usług firmy Solida. O ile marzysz o własnym nowoczesnym i ekonomicznym domu, lecz oferta, którą do tej pory poznałeś Cię nie satysfakcjonuje odwiedź naszą stronę internetową i poznaj zalety systemu Porotherm Dryfix. W naszej ofercie jest nie tylko sprzedaż domów śląsk, ale także budowa domów pod klucz, które są gotowe do zamieszkania. Swoje zadania wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie a naszym kontrahentom pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności. Działamy przede wszystkim na obszarze Śląska.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raportoddzialywania.pl »

  Raport o Oddziaływaniu Przedsięwzięcia na Środowisko to dokument, który jest konieczny w przypadku realizacji projektów mogących znacząco wpływać na przyrodę. Taki raport wymagany jest także często, gdy istnieje podejrzenie, że przedsięwzięcie może potencjalnie zagrażać zaburzenia naturalnego rytmu funkcjonowania środowiska. Szczegółowe przepisy warunkujące ograniczenia zostały zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 roku (Dz.U.2010.213.1397). Jest więc potrzebna gruntowna znajomość prawa, aby prawidłowo przygotować raport i sprostać wszystkim wymaganiom. Błędne dane lub mało szczegółowe informacje mogą się przyczynić do faktu, że decyzja zostanie odrzucona przez odpowiednie organy decyzyjne administracji państwowej. To dlatego tak ważne jest, aby wybierając firmę realizującą raport, kierować się ich doświadczeniem, sukcesami oraz posiadanym sprzętem. Prawidłowo wykonana usługa pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale także bardzo cenny czas (źle przygotowana dokumentacja może opóźnić realizację planu nawet o kilka miesięcy).

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów Kielce »

  Naszym głównym zamiarem jest budowa domów Kielce i najlepsza jakość prac po atrakcyjnych cenach ? indywidualnych, dostosowanych do wykonywanych prac, gdyż rekomendowanie naszej firmy przez Klienta, jest najważniejszą możliwością reklamy. Pomagamy także w obszarze zakupu materiałów budowlanych.

  Dysponujemy własnym sprzętem i dużą gamą urządzeń i elektronarzędzi co pozwala usprawnić działania, zmniejszyć koszty prowadzonych prac oraz proponować konkurencyjne ceny naszych usług.

  Obszarem na którym wykonujemy prace to Kielce i okolice, na potrzeby Klienta działamy też poza województwem świętokrzyskim.

  Wszelkie zamówkienie zawsze jest dla nas ważnym wyzwaniem do którego przystępujemy z osobna i z pasją a satysfakcja Klienta jest naszym celem.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Reklamy Google