Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.http://magfin.pl

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe bytom »

  Firma przez nas prezentowana Center Tax prowadzi biuro rachunkowe Bytom od ponad 12 lat ? co daje spory bagaż doświadczenia i obycia z dziedziną rachunków i doradztwa. Tak u nas możesz liczyć zarówno na rzetelne prowadzenie rachunkowych spraw Twojego biznesu jak i poradę finansowo prawną. Jesteśmy otwarci na potrzeby osób z którymi współpracujemy i ciągle rozwijamy zakres swoich usług ? tak by nasze biuro rachunkowe Bytom mogło kompleksowo spełniać Państwa oczekiwania.Nasza firma działająca w księgowej dziedzinie od 12 lat oferuje pełną gamę usług księgowo ? doradczych. W swojej dyspozycji mamy zarówno specjalistów od prowadzenia ksiąg rachunkowych, rozliczeń jak i również spory zespół doradców prawnych i finansowych dzięki czemu w jednym miejscu możecie Państwo liczyć na kompletną obsługę swojego przedsiębiorstwa. Charakteryzuje nasz indywidualne podejście do każdego zlecenia i elastyczność w zależności od charakteru prowadzonej działalności naszych podopiecznych. Biuro rachunkowe Bytom poleca swoją ofertę zawartą na powyższej witrynie.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe w Gubinie »

  Aktualnie każda duża firma posiada osobisty dział księgowy. A co z mniejszymi i mikro przedsiębiorcami? Nie stać ich na zatrudnienie księgowego na cały etat. W tym wypadku najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Teraz nasówa się pytanie. Jakie? W czasie Internetu jak grzyb po deszczu pojawiło się dużo serwisów web oferujących usługi rachunkowości na dystans. Czy wskazane jest korzystać z takich propozycyj? Kategorycznie nie. Zapisy w dokumentach naszej firmy to tak naprawdę strategiczne informacje. Powierzając te dane przez sieć serwisowi rachunkowemu, może się wydarzyć taka okoliczność, że z powodu usterki dowiedzą się o nich nasi najwięksi konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie serwisy za to nie odpowiadają, dlatego że mają to napisane w regulaminach. No cóż, co w takim razie? Najlepszym wyborem jest udać się do kilku renomowanych w naszym miejscowości biur księgowych. Już po kilkunastu minutach ustaleń z ich szefami jesteśmy w stanie oszacować, czy wskazane jest jednej z nich polegać. Nie przez sposobność BIURO RACHUNKOWE ?DEKRET? w Gubinie ma miano sumiennej w każdym słowa tego znaczeniu. Wszystko to dzięki właścicielce, dokładnie Agnieszce Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość dostarczania usług.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe piaseczno »

  Bilans to doświadczone i profesjonalne biuro rachunkowe Piaseczno, Radom, Kozienice, Warka czy nawet biuro rachunkowe Warszawa a wszystko przez proponowane formy współpracy. Jeśli Wasze biuro rachunkowe nie zapewnia kompleksowej obsługi firmie najwyższy czas pomyśleć nad zmianą. Bilans gwarantuje najwyższą jakość usług i wygodną możliwość przesyłania dokumentów drogą elektroniczną. Atutem naszej propozycji są korzystne ceny, z którymi już teraz można się zapoznać w zakładce biuro rachunkowe cennik na naszej stronie www. Takich nie zapewni żadne biuro rachunkowe Piaseczno.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kbram - księgowość »

  Czy małeś świadomość, że w Warszawie znajduje się od groma biur świadcząca usługi księgowe? Jednakże czy teraz odnalazłeś biuro księgowe które będzie fachowo zajmować się finansami Twojej działalności i przypilnuje punktualne wypełnianie urzędowych dokumentów? Zaręczamy że to biuro księgowe nienagannie świadczy wszelkie usługi dotyczące podatków firm. Kilkanaście lat funkcjonujemy pomimo licznej konkurencji, a liczba klientów stopniowo wzrasta z czego pokażna suma to firmy które otrzymali informacje o naszej sumienności od obecnych klientów. Nie marnuj czasu tylko jeszcze dzisiaj zobacz stronę internetową pod którą umieszczone jest nasze biuro rachunkowe ? Tam są wszelkie istotne informacje odnośnie naszych możliwości które wykonujemy po niesłychanie przystępnej cenie. Nadrzędnym obszarem naszych działań jest stolica i również pobliskie miejscowości dlatego że kontakt z klientem jest dla naszego biura ogromnie ważny.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz i okolice »

  PIT, RMUA, ZUS ZCNA czy ZCZA? gubisz się już w papierach? Nie Ty jeden. Najlepiej, podobnie jak wielu kolegów po fachu, oddaj księgowość swojej firmy w dobre, profesjonalne i kompetentne ręce. Biuro rachunkowe Koronowo, bo o nim tu mowa kompleksowo poprowadzi księgowość w Twojej firmie. Zadbamy o Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, dokumentację i rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, o ewidencję ryczałtu zarówno dla płatników VAT-u, jak i dla firm nie będących jego płatnikiem, o pełną dokumentację pracowniczą (kadry, lista płac) oraz o wiele innych spraw. 15-letnie doświadczenie, Certyfikat Ministerstwa Finansów i ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych ? wszystko to czyni nas idealnym biurem dla Twojej księgowości. Koronowo Księgowa Biuro rachunkowe oznacza stały kontakt, dyspozycyjność i indywidualne podejście, sprawne i funkcjonalne przekazywanie dokumentów i zestawień (w tym odbiór dokumentów od klienta), oraz współpracę na najwyższym poziomie. Biuro księgowe Koronowo to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi księgowe w Warszawie »

  Rzeczą, która ciągle spędza Ci sen z powiek jest wzrastająca z dnia na dzień ilość zaległości w Twoich dokumentach, które ogromnie ekspresowo zaczynają nas prowadzić w nie małe bagno jeżeli odwiedzi nas kontrola z Urzędu Skarbowego. Zacznij działać więc o wiele szybciej i skończ się niepokoić sprawami czysto papierkowymi, które będziesz mógł bez najmniejszych ambarasów rozwiązać dzięki nam. Nasz zespół zweryfikowanych speców w ciągu paru chwil pomoże Ci się zająć ideami takimi jak rozliczanie się ze swoich dochodów czy też stworzenie porządku w dokumentacji, z którym z całą pewnością jeden człek nie jest w stanie sobie poradzić jeżeli chodzi o dokumentacje większej firmy gdzie dawno nikt nie czynił porządku.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOGNITARIAT - Obsluga księgowa »

  Biuro podatkowo-księgowe Kognitariat z siedzibą w Warszawie zajmuje się szeroko pojętą działalnością z zakresu doradztwa podatkowego, prawa podatkowego, a także usług księgowo-finansowych. Naszym klientom oferujemy usługi, takie jak pomoc w założeniu firmy (spółki, działalności gospodarczej), prowadzenie księgowości (KH i KPiR), prowadzenie rozliczeń płacowych i spraw kadrowych, sporządzanie dokumentacji i reprezentowanie klientów w urzędach skarbowych czy ZUS. Ponadto Kognitariat zajmuje się interpretacją prawa podatkowego, co pozwala klientom skutecznie dochodzić swoich praw w urzędach skarbowych. Biuro to tworzy wszelkie potrzebne raporty i sprawozdania w firmie, do których klienci mają stały dostęp, dzięki platformie on-line, e-księgowość. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla zainteresowanych zleceniodawców, zaproponowane przez biuro Kognitariat.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe i doradca podatkowy w Rzeszowie »

  Nasze biuro oferuje usługi księgowe dla firm, osób prawnych i fizycznych w zakresie: karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych.
  Wykonujemy m.in.:
  - usługi kadrowe (dokumenty związane ze stosunkiem pracy, zmianami warunków zatrudnienia, rejestracja pracowników w ZUS, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu)
  - obsługę kadrowo - płacową (naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie przelewów wynagrodzeń, deklaracje do ZUS i US, obsługę umów o pracę oraz cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji PFRON
  Oferujemy także doradztwo w sprawach podatkowych oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania)

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Szukasz profesjonalnych rad w kategorii rachunkowości? Zapraszamy do odwiedzenia biura rachunkowego zlokalizowanego w Chorzowie (ul. Jubileuszowa). Biuro działa od kilku z bardzo pozytywnymi efektami, gdyż prowadzone jest przez osobę z wieloletnim stażem w rachunkowości. Zaglądając na witrynę www biura, możesz zapoznać się z kompletną ofertą usług biura wraz z kosztorysem usług. Zajmujemy się pełną obsługą firm, w zakresie rachunkowości. Robimy więc rozmaite ewidencje, rozliczenia roczne, sporządzanie zeznań podatkowych, przechowywanie dokumentów etc.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - VERATAX Kraków »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie usługi księgowe. Biuro rachunkowe Kraków Veratax zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie księgowości. Posiadamy w ofercie również kredyt firmowy, leasing oraz faktoring. Nasze usługi księgowe cechują innowacyjne rozwiązania oraz możliwość adaptacji do konkretnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe LIBRO »

  Biura rachunkowe Grudziądz LIBRO to firma, która powstała w sierpniu 2010r. w Gdyni w wyniku podziału Biura Rachunkowego Władysław Suchojad. Od 2011r. posiada biuro również w Grudziądzu. Nasza firma realizuje zamówienia w wielu miastach w kraju o różnych charakterach działania. Jeśli chcesz by twoje zlecenie wykonane zostało bezbłędnie i w atrakcyjnych cenach to zapraszamy właśnie do naszej firmy. Biuro rachunkowe Grudziądz LIBRO to pewność oraz zadowolenie wśród klientów. Zapraszamy zainteresowanych!

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • księgowa Tarnowskie Góry »

  O ile Niezbędne jest Państwu rzetelne a także godne zaufania biuro rachunkowe, ale niestety nie możecie znaleźć żadnej interesującej propozycji w dobrej cenie, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę internetową biurotaxus. pl a oprócz tego precyzyjnie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TAXUS. Mamy możliwość pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają wykonywane przez nas kompleksowe usługi oraz wystawiają nam dobre referencje. Zatrudniamy sprawdzonych specjalistów w swoim fachu oraz do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Kompleksowa księgowość od a do z wyłącznie w TAXUS. Za sprawą naszej firmy raz na dobre zapomną Państwo o wszystkich kwestiach związanych z księgowością a oprócz tego skupicie się na rozwijaniu swojej firmy. Nasze nowoczesne urząd rachunkowe oferuje również pełną archiwizację dokumentów księgowych.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która dba o rozwój wielu lokalnych przedsiębiorców. nasza drużyna składa się z wykwalifikowanych i wszechstronnych ekspertów w dziedzinie finansów i rachunkowości. Wierzymy, że to właśnie szeroka wiedza i otwarcie się na nowoczesne rozwiązania księgowe, sprawia, że potrafimy współdziałać z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich firmy. Świadczone przez nas usługi rachunkowe to gwarancja stabilnego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax świadczy kompleksowe usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność. Powierzając nam rozliczanie swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Przygotowywane przez nas analizy finansowe umożliwią Ci podejmowanie rozsądnych i przemyślanych decyzji.

  Firma Poltax oferuje także kompleksową pomoc przy rejestracji firmy. Będziesz mógł na nas liczyć na etapie wypełniania koniecznych dokumentów. Razem wybierzemy najlepszy system rozliczeń podatkowych. Zaproponujemy Tobie praktyczne programy do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach.

  Dla naszej firmy kluczowa jest jasność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi prowadzimy w oparciu o szeroką wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i wieloletnie doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Nowatorskie programy księgowe umożliwiają nam skuteczniej rozliczać Twoje rachunki i korzystniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z naszym biurem Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • księgowa Szczecin Prawobrzeże »

  Nasze biuro podatkowe w Szczecinie należy do jednych z w wyższym stopniu doświadczonych, oraz dlatego częściej wybieranych w regionie. Oferowane przez nas usługi są oparte na wieloletnim doświadczeniu i również doskonałemu podejściu do tematu rachunkowości. Wszystkie usługi realizujemy opierając się na doskonałą znajomość tematyki, wiedzę teoretyczną i praktyczną, w tym liczne a oprócz tego regularne szkolenia. Nasze usługi rachunkowe są kierowane zarówno do małych, średnich a także dużych przedsiębiorstw, jak a także do osób prywatnych szukających solidnego doradztwa podatkowego a oprócz tego lecz również. POdejmujemy się pełnej księgowości, sporządzamy raporty i ewidencje, prowadzimy wszelkie księgi, przeglądamy pisma, wydajemy opinie a także inne. Wszystkie usługi staramy się realizować w jak najkrótszym terminie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej propozycji i również realizowanych usług namawiamy do zajrzenia na na naszą stronę www i do kontaktu telefonicznego, poprzez email czy też osobistego w naszym biurze.

  Data dodania: 23 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne biuro podatkowe Bydgoszcz »

  Tax-Spot zlokalizowane w Bydgoszczy to biuro rachunkowe funkcjonujące na rynku od wielu lat. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak a także małe firmy a także duże przedsiębiorstwa. Jako kolektyw specjalistów w zakresie księgowości i podatków zapewnia elastyczne podejście oraz fachowe konsulting. Świadcząc usługi księgowe, prowadzi księgi handlowe, ewidencje oraz sprawy urzędowe w imieniu klientów. Sporządza deklaracje podatkowe, sprawozdania statystyczne i finansowe. Proponuje spory wybór rozwiązań upraszczających księgowość. Prowadzi elektroniczny obieg dokumentów, udostępniając je przez Internet. Tax-Spot para się obsługą kadrowo-płacową. Organizuje szkolenia dla klientów zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej i aspektami prawnymi związanymi z jej prowadzeniem. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 04 2021 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google