Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Reset2.pl - program kadrowy »

  Reset2 przygotowuje rozwiązania dla niewielkich, średnich oraz wielkich firm. Programy księgowe wyróżniają się ogromnymi możliwościami oraz prostą obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z ogromnym doświadczeniem, którzy własną pracę wykonują błyskawicznie oraz dokładnie. Najpopularniejszymi aplikacjami jakie tworzymy są programy księgowe oraz magazynowe. Więcej informacji tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Poznań »

  Audyt podatkowy, outsourcing księgowości (czyli innymi słowy zwyczajnie obsługa księgowa) i porady podatkowe to najważniejsze pola, na których się koncentrujemy w naszej kancelarii podatkowej. Prowadzimy działalność w województwie wielkopolskim, a to że działamy na rynku od przeszło dwudziestu lat tylko potwierdza wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Skończ z szukaniem w wyszukiwarce frazy ?doradca podatkowy Poznań? tylko zapoznaj się z naszą ofertą. Obsługujemy zarówno małe jak i średnie firmy oraz klientów indywidualnych. W pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i współpracujemy ze specjalistami z dziedziny ekonomii, finansów i zagadnień prawnych.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe w Gubinie »

  Aktualnie każda duża firma posiada osobisty dział księgowy. A co z mniejszymi i mikro przedsiębiorcami? Nie stać ich na zatrudnienie księgowego na cały etat. W tym wypadku najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Teraz nasówa się pytanie. Jakie? W czasie Internetu jak grzyb po deszczu pojawiło się dużo serwisów web oferujących usługi rachunkowości na dystans. Czy wskazane jest korzystać z takich propozycyj? Kategorycznie nie. Zapisy w dokumentach naszej firmy to tak naprawdę strategiczne informacje. Powierzając te dane przez sieć serwisowi rachunkowemu, może się wydarzyć taka okoliczność, że z powodu usterki dowiedzą się o nich nasi najwięksi konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie serwisy za to nie odpowiadają, dlatego że mają to napisane w regulaminach. No cóż, co w takim razie? Najlepszym wyborem jest udać się do kilku renomowanych w naszym miejscowości biur księgowych. Już po kilkunastu minutach ustaleń z ich szefami jesteśmy w stanie oszacować, czy wskazane jest jednej z nich polegać. Nie przez sposobność BIURO RACHUNKOWE ?DEKRET? w Gubinie ma miano sumiennej w każdym słowa tego znaczeniu. Wszystko to dzięki właścicielce, dokładnie Agnieszce Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość dostarczania usług.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP SAP Business One »

  SAP Business One daje dostęp do precyzyjnych informacji z ostatniej chwili i może być elastycznie dopasowywany do bieżących i przyszłych potrzeb przedsiębiorstwa. Poznaj oprogramowanie dla firm SAP Business One. Ten system ERP jest dedykowany m.in. branży nieruchomości. Oferta firmy SUPREMIS obejmuje wdrożenie z CRM i innych modułów jak: program nieruchomości, księgowość program, program magazynowy. Wybierając oprogramowanie do zarządzania firmą warto zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.htmlhttp://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.htmlhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz i okolice »

  PIT, RMUA, ZUS ZCNA czy ZCZA? gubisz się już w papierach? Nie Ty jeden. Najlepiej, podobnie jak wielu kolegów po fachu, oddaj księgowość swojej firmy w dobre, profesjonalne i kompetentne ręce. Biuro rachunkowe Koronowo, bo o nim tu mowa kompleksowo poprowadzi księgowość w Twojej firmie. Zadbamy o Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, dokumentację i rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, o ewidencję ryczałtu zarówno dla płatników VAT-u, jak i dla firm nie będących jego płatnikiem, o pełną dokumentację pracowniczą (kadry, lista płac) oraz o wiele innych spraw. 15-letnie doświadczenie, Certyfikat Ministerstwa Finansów i ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych ? wszystko to czyni nas idealnym biurem dla Twojej księgowości. Koronowo Księgowa Biuro rachunkowe oznacza stały kontakt, dyspozycyjność i indywidualne podejście, sprawne i funkcjonalne przekazywanie dokumentów i zestawień (w tym odbiór dokumentów od klienta), oraz współpracę na najwyższym poziomie. Biuro księgowe Koronowo to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOGNITARIAT - Obsluga księgowa »

  Biuro podatkowo-księgowe Kognitariat z siedzibą w Warszawie zajmuje się szeroko pojętą działalnością z zakresu doradztwa podatkowego, prawa podatkowego, a także usług księgowo-finansowych. Naszym klientom oferujemy usługi, takie jak pomoc w założeniu firmy (spółki, działalności gospodarczej), prowadzenie księgowości (KH i KPiR), prowadzenie rozliczeń płacowych i spraw kadrowych, sporządzanie dokumentacji i reprezentowanie klientów w urzędach skarbowych czy ZUS. Ponadto Kognitariat zajmuje się interpretacją prawa podatkowego, co pozwala klientom skutecznie dochodzić swoich praw w urzędach skarbowych. Biuro to tworzy wszelkie potrzebne raporty i sprawozdania w firmie, do których klienci mają stały dostęp, dzięki platformie on-line, e-księgowość. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla zainteresowanych zleceniodawców, zaproponowane przez biuro Kognitariat.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe i doradca podatkowy w Rzeszowie »

  Nasze biuro oferuje usługi księgowe dla firm, osób prawnych i fizycznych w zakresie: karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych.
  Wykonujemy m.in.:
  - usługi kadrowe (dokumenty związane ze stosunkiem pracy, zmianami warunków zatrudnienia, rejestracja pracowników w ZUS, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu)
  - obsługę kadrowo - płacową (naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie przelewów wynagrodzeń, deklaracje do ZUS i US, obsługę umów o pracę oraz cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji PFRON
  Oferujemy także doradztwo w sprawach podatkowych oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania)

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Szukasz profesjonalnych rad w kategorii rachunkowości? Zapraszamy do odwiedzenia biura rachunkowego zlokalizowanego w Chorzowie (ul. Jubileuszowa). Biuro działa od kilku z bardzo pozytywnymi efektami, gdyż prowadzone jest przez osobę z wieloletnim stażem w rachunkowości. Zaglądając na witrynę www biura, możesz zapoznać się z kompletną ofertą usług biura wraz z kosztorysem usług. Zajmujemy się pełną obsługą firm, w zakresie rachunkowości. Robimy więc rozmaite ewidencje, rozliczenia roczne, sporządzanie zeznań podatkowych, przechowywanie dokumentów etc.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę »

  Wraz ze wzrostem młodej firmy, każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że niezbędne do jej dalszego rozwoju będzie inwestycja w biuro księgowe. Wybierając konkretne biuro rachunkowe wypada pomyśleć nad tym, jaka forma współpracy będzie odpowiednia. Jedną z takich form kooperacji z biurem rachunkowym jest tzw. pełna księgowość i dotyczy ona sytuacji gdzie kolejnym etapem do rozwoju firmy będzie przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Koszty usług biura księgowego mogą się różnić w zależności od tego, jaką formę współpracy z wybranym biurem księgowym przyjmiemy, dlatego warto, jest spojrzeć w cennik biura rachunkowego. Oczywiście prowadzenie pełnej księgowości nie jest jedyną usługą biura księgowego. Często spotykanymi formami współpracy biur księgowych są również dbanie o księgę przychodów i rozchodów, rozliczanie PIT, usługi konsultingowe, analiza kosztów firmy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat samej pracy biura rachunkowego warto wejść na stronę sigmapartner. pl.

  Data dodania: 17 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • księgowa Tarnowskie Góry »

  O ile Niezbędne jest Państwu rzetelne a także godne zaufania biuro rachunkowe, ale niestety nie możecie znaleźć żadnej interesującej propozycji w dobrej cenie, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę internetową biurotaxus. pl a oprócz tego precyzyjnie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TAXUS. Mamy możliwość pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają wykonywane przez nas kompleksowe usługi oraz wystawiają nam dobre referencje. Zatrudniamy sprawdzonych specjalistów w swoim fachu oraz do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Kompleksowa księgowość od a do z wyłącznie w TAXUS. Za sprawą naszej firmy raz na dobre zapomną Państwo o wszystkich kwestiach związanych z księgowością a oprócz tego skupicie się na rozwijaniu swojej firmy. Nasze nowoczesne urząd rachunkowe oferuje również pełną archiwizację dokumentów księgowych.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • księgowość »

  Profesjonalna i wykwalifikowana księgowa w firmie zapewnia grono korzyści dla przedsiębiorstwa i pozwala uniknąć wielu problemów. Nasze biuro hossa oferuje księgowość najwyższych lotów dla wymagających klientów, a równocześnie w korzystnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą świadczonych usług przedstawionych na powyższej stronie.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Inni ludzie zdają sobie sprawę w teraźniejszych czasach niełatwo o skuteczne kody do regulowania rachunków czy też faktur. Wpisując chociażby frazę ?biuro rachunkowe Rzeszów? dostajemy wiele błędnych odpowiedzi, a wszak zależy nam na właściwej odpowiedzi.
  Załatwiając wczasy żadna osoba nie posiada chęci rozmyślać o wyliczeniach. Sprawdź naszą ofertę w tym momencie, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Wszystkim to co za każdym razem potrzebowałeś. Staramy się, żeby nasz nabywca w każdej sytuacji był zadowolony, zarówno z naszych działań jak również rezultatów.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która dba o rozwój wielu lokalnych przedsiębiorców. nasza drużyna składa się z wykwalifikowanych i wszechstronnych ekspertów w dziedzinie finansów i rachunkowości. Wierzymy, że to właśnie szeroka wiedza i otwarcie się na nowoczesne rozwiązania księgowe, sprawia, że potrafimy współdziałać z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich firmy. Świadczone przez nas usługi rachunkowe to gwarancja stabilnego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax świadczy kompleksowe usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność. Powierzając nam rozliczanie swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Przygotowywane przez nas analizy finansowe umożliwią Ci podejmowanie rozsądnych i przemyślanych decyzji.

  Firma Poltax oferuje także kompleksową pomoc przy rejestracji firmy. Będziesz mógł na nas liczyć na etapie wypełniania koniecznych dokumentów. Razem wybierzemy najlepszy system rozliczeń podatkowych. Zaproponujemy Tobie praktyczne programy do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach.

  Dla naszej firmy kluczowa jest jasność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi prowadzimy w oparciu o szeroką wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i wieloletnie doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Nowatorskie programy księgowe umożliwiają nam skuteczniej rozliczać Twoje rachunki i korzystniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z naszym biurem Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatkowe, kursy Łódź »

  Oferta Rewolucji Umysłów skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji. Ich specjalnością są także szkolenia VAT, które uwzględniają aspekty obrotu transgranicznego. Każde takie szkolenie czy kurs to doskonała okazja do podniesienia swej wiedzy i umiejętności. Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Dlatego jeśli tylko czujecie, że przyda Wam się większa wiedza, lub chcecie mieć pewnosć, że podatki niczym Was nie zaskoczą, to już dziś skorzystajcie z ich oferty!Chcecie podnieść umiejętności swoje i pracowników w tematyce podatków? System podatkowy w starożytnym Egipcie polegał na zabieraniu rolnikom części zbiorów, rzemieślnicy natomiast oddawali część swych wyrobów na potrzeby wojska i administracji (resztę sprzedawali), a kupcy składali daniny. Jeśli Twoi pracownicy nie są wystarczająco wyszkoleni w kwestii prawda podatkowego? Celem działalności Rewolucji Umysłów jest jak najlepsze przygotowanie za równo osób prywatnych i przedsiębiorstw do jak najlepszego zrozumienia podatków. Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Dlatego jeśli tylko czujecie, że przyda Wam się większa wiedza, lub chcecie mieć pewnosć, że podatki niczym Was nie zaskoczą, to już dziś skorzystajcie z ich oferty!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mała księgowość – program www.ksiega-podatkowa.pl »

  Praca małych a także średnich firm lub też biur rachunkowych opiera się o prawidłową księgowość. Obecnie pracę można ułatwić, decydując się na odpowiednie aplikacje – jedną z nich jest program księgowy Super Księga Podatkowa https://www. ksiega-podatkowa. pl.
  SKP określany jest często, jako program mała księgowość, ponieważ stworzono go z myślą o firmach, gdzie prowadzona jest – Książka Przychodów i Rozchodów lub Ryczałt Ewidencjonowany. Dzisiaj jest to unikatowy program do księgowości, który da się w wybrany przez siebie sposób konfigurować. Ten program do małej księgowości pozwala dbać o prawidłowość rejestrów. Jest tutaj wiele modułów. Bez problemów da się wybrać VAT, środki trwałe bądź też płace. Niezależnie od formy księgowości, program Super Księga Podatkowa z pewnością będzie przydatny w dowolnej firmie. Kpir program księgowy SKP ma znacznie więcej zalet. Na bieżąco jest aktualizowany, a więc można mieć pewność, że jest zgodny z obecnymi regulacjami, jakie wprowadził Polski Ład. Gwarantuje także pomoc telefoniczną i mailową w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów. Dołączane darmowe e-szkolenie pokazuje, w jaki sposób używać program mała księgowość.
  SKP to idealny kpir program www. ksiega-podatkowa. pl, który pomaga w kwestiach rachunkowości. Jego wartość zależy od liczby opcji, których wymagamy. Wraz z rozwojem prowadzonej firmy można zwiększać potrzebne funkcje – program ulega zmianom razem z działalnością. W ten sposób można zaoszczędzić, ponieważ nie trzeba kupować funkcji, których nie potrzebujemy.
  Producent proponuje pobrać wersję testową, by zapoznać się jak funkcjonuje program i jak prosta jest z jego pomocą mała księgowość.

  Data dodania: 03 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • usługi księgowe Warszawa »

  Masz dość siedzenia nad fakturami? Rozliczenie działalności spędza Ci sen z powiek? Nie masz czasu aktualizować wiedzy o obowiązujących podatkach? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco to polecamy nasze usługi księgowe. Sztab specjalistów bardzo szybko zajmie się finansami Twojej firmy, a Ty bez problemu wrócisz do prowadzeniem biznesu. Nasze biuro księgowe obsługuje z sukcesem małe i większe przedsiębiorstwa, nieprzerwanie od kilkunastu lat. Na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę a elastyczny grafik pracy pozwoli nam dostosować się do Twojego harmonogramu. Nasz główny zasięg działania to Warszawa, ale jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z innych miast. Chcesz abyśmy podali Ci szczegóły współpracy? Umów się na krótkie spotkanie, po którym dokonamy kalkulacji obsługi Twojej firmy. Daj się przekonać jak bardzo czasu i nerwów można zaoszczędzić przekazując rozliczanie firmy w ręce fachowców!

  Data dodania: 30 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • księgowy Bielsko »

  Firma „Book-Keeper” powstała w 1990 r. Spółka znajduje się na liście podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Kadra kancelarii składa się z osób, które posiadają niemałe doświadczenie, wiedzę która posiadają ciągle pogłębiają by być na bieżąco a oprócz tego efektywnie wykonywać swoją pracę. Spółkę reprezentuje Michał Waliczek Prezes Zarządu biegły rewident nr 11049 i również Kazimierz Waliczek Wiceprezes Zarządu biegły rewident nr 4252. Cechuje ich profesjonalizm a oprócz tego pasja, współdziałanie z odpowiednimi biurami, ogromny zakres usług i również terminowość wykonywanych zleceń. Dobra jakość świadczonych usług gwarantowana. Do zaznajomienia z szerszą ofertą namawiamy na stronę bądź do siedziby kancelarii w miejscowości Bielsko-Biała. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2022 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google