Angielski Online


Reklamy Google


Maszyny i urządzenia Podkategoria: Maszyny i urządzenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Modele ciągników »

  Sprawdzony sklep dostępny przez internet z modelami samochodów. Widnieją w nim fajne zabawki dla dzieci znanych i dużych firm. Oprócz dostępnych zabawek dla dzieci, sklep internetowy zawiera samochody zdalnie sterowane oraz helikoptery. Szybka oraz sprawna realizacja złożonych zamówień. Przesyłka prowadzona jest z użyciem usług tradycyjnej poczty lub kuriera.
  Właśnie teraz zobacz sklep modelarski. Z myślą nad miłośnikami modelarstwa znajdują się również narzędzia modelarskie. Gdy Twoje dziecko kocha traktory, to na pewno odszukasz coś ciekawego dla niego. Polecam wszystkim sklep modelarski!

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka przemysłowa »

  Pneumat System oferuje pneumatykę z myślą o przemyśle. Ofertę tworzą m.in. :
  1. Solidne typy złączek prostych. Złączka prosta gwintowana wewnętrznie lub zewnętrznie. Złączka prosta wykonana z różnych materiałów.
  2. Zróżnicowane modele osuszaczy. Osuszacze chłodnicze, membranowe i adsorpcyjne. Osuszacze o różnych gabarytach.
  3. Wydajne śrubowe, tłokowe i przewoźne sprężarki. Sprężarki traktujemy kompleksowo - sprężarki nowe, używane, wynajem i serwis sprężarek.
  Zapraszamy !

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparką Białystok »

  Serwis miniwykopy.pl to miejsce, w jakim możesz zamówić wszelkie prace związane z robotami ziemnymi i pracą koparką. Na wyposażeniu naszej firmy znajduje się minikoparki JCB, kompresory, krety, zagęszczarki, lawety i młoty pneumatyczne. Przeprowadzamy technologie prac ziemnych sposobem zmechanizowanym różnymi maszynami w zależności od wariantu budowli, ich wielkiści, warunków terenowych i czasu wykonania. Oferujemy wykopy szerokoprzestrzenne: fundamenty pod obiekty budowlane, oczka wodne, zbiorniki, kanały, rowy oraz transport materiałów sypkich. Wykopy wąskoprzestrzenne: przyłącza białystok, sieci, drenaże, ogrodzenia. Techniki bezwykopowe: pneumatyczne drążenie otworów pod drogami, zaciąganie rur PE, wbijanie rur stalowych. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia! Prowadzimy roboty ziemne białystok i usługi koparką białystok.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sita przesiewacze . »

  Inwestując w drogi sprzęt do firmy w każdej chwili powinniśmy zwracać uwagę na jakość tego towaru. Oszczędzanie na drogich urządzeniach niestety ma możliwość się źle skończyć. Szczególnie jeśli urządzenia mają nam służyć poprzez wiele lat. Urządzenia takie jak rozdrabniacz odpadów przeważnie stosowane są w firmach zbierających śmieci, które w przyszłości je sortują. W związku z tym powinno się zawsze inwestować w towary wypasione. Przykładowo sita przesiewacze umożliwiają nam oddzielenie największych śmieci od tego co najdrobniejsze. Tą metodę można oszczędzić całkowicie niemało czasu, który można przeznaczyć na dokładniejsze sortowanie towarów. W każdej sytuacji warto zainwestować w odpady selektywne ponieważ w ten sposób oszczędza się bardzo dużo pracy i zyskuje bardzo kilka. W związku z tym zapraszamy do skorzystania ze sprzętu naszej firmy a niewątpliwie prawie każdy będzie bardzo zadowolony.

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • listwy wibracyjne »

  Wybierając korporacje, które wykonają dla Ciebie usługę czy także sprzedadzą Ci produkty za każdym razem powinieneś zastanowić się czy warto na tym oszczędzać. Według nas najlepszym pomysłem jest w każdej chwili dobieranie korporacji przede wszystkim, które dają Ci najwyższą jakość, ale jednocześnie posiadają całkowicie sensowne ceny. W przypadku bardziej niełatwych towarów jednak głównie powinniśmy liczyć na jakość. Przecinarki, łopatki zacierające to produkty bardzo nieodporne na jakość. Jeżeli chcemy żeby wszystko co kupimy było warte i godne sugestie trzeba pamiętać, że przeważnie jakość idzie w parze z ceną. Dlatego także liczyć się należy z tym, że frezarki do betonu zawsze kosztują więcej jeżeli są dobrej jakości. Inwestycja w jakość z pewnością się opłaci i warto w nią inwestować. Nigdy nie powinnaś tak w rzeczywistości oszczędzać na jakości zwłaszcza jeżeli chcemy mieć sprzęt najwyższej klasy.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Linie pakujące »

  Jeżeli zajmujesz się produkcją i chciałbyś zainwestować w maszyny, które dopomogłoby ci w jej usprawnieniu i udoskonaleniu jej efektów wytwórczych to powinieneś zwrócić uwagę na ofercie zakładu Unilogo. Instytucja ta zajmuje się produkcją i serwisowaniem najnowocześniejszych maszyn wykorzystywanych przy wytwarzaniu towarów, ich pakowaniu i sprzedaży dostarczając swoim kontrahentom takie rozwiązania jak zaawansowane technologicznie linie pakujące, maszyny etykietujące czy urządzenia rozlewcze. Robiąc użytek z tych rozwiązań kończenie przebiegu produkcyjnego odbywa się o wiele sprawniej, a takie powinności jak naklejanie i znakowanie towaru odbywa się w mgnieniu oka i bez żadnych problemów. Wypróbuj uważnie jakie usługi dostarczane przez Unilogo mogą pomóc tobie i twojemu przedsiębiorstwu i skontaktuj się z naszymi konsultantami.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Łódź »

  Ludzie coraz to mniej kochają lato za to jakie naprawdę jest. W wielu casusach okazuje się ponad wszystko, że nie można wyszperać dla siebie odpowiedniego komfortu nawet będąc na wakacjach gdzie ponad całokształt przeszkadza nam nie odpowiednia temperatura i wszechogarniający zaduch. Dlatego też o wiele lepszym podejściem jest sięgnięcie z naszej oferty klimatyzacji gdzie już nigdy nie będą musieli Państwo fatygować się górnolotnymi temperaturami swojego otoczenia. Niesłychanie wszystko warto jest zadbać o kwestie takie jak chociaż by wdrażanie sprzętu fachowego i dobrego pod w stosunku do jakości, aby mógł Wam faktycznie na długo posłużyć. Tylko tego typu urządzenia znajdą Państwo w naszej sporej ofercie.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • montaż elektroniki »

  Robota z elektryką i urządzeniami elektrycznymi należy do jednych z bardzo niebezpiecznych, z tego powodu tak ważne jest ażeby należycie się chronić podczas jej wykonywania. Nawet zwyczajny montaż elektroniki może wyrządzić nierozważnemu pracownikowi wiele krzywd, dlatego firma Sonel proponuje swoim nabywcom innowacyjne urządzenia miernicze takie jak np. kamera termowizyjna zapisująca zakłócenia temperatur, które potrafią występować w kanałach i wywoływać niebezpieczne sytuacje. Ochrona pracy ponad wszystko z kompanią Sonel.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • przewody do wysokich temperatur »

  Trudzimy się kompletnym zaopatrzaniem w elementy mechaniki górniczej. Cieżki osprzęt dla kopalni, jego instalacja oraz naprawa to nasze główne elementy działalności. Jako firma jesteśmy nastawieni na finałowy efekt, a więc zaczynając od montażu, poprzez wdrożenie aż po serwis urządzeń wykonujemy prace dla swoich odbiorców. Elementy zamienne dla maszyn górniczych, a zwłaszcza alfagomma są głównymi przedmiotami handlu w zakresie oferty naszej spółki. Wiadomo sprzęt ciężki ma całą masę detali, jakie to regularnie psują się w zwyczajnym trybie pracy. Podzespoły zużywalne do urządzeń dołowych, obudów ścianek i wielu innych urządzeń eksploatowanych w trudnych warunkach pod ziemią. Posiadamy najznakomitszej marki obrabiarki tak też oferowana przez nas w tym zakresie obróbka skrawaniem na specjalne zamówienia jest jednym z ważnych nurtów działalności spółki. Wszystkich zainteresowanych kwestią, usług które wykonujemy i produktów przez nas wytwarzanych, zapraszamy do zapoznania dokładnych danych w zakładkach naszej strony www. Dużo detali, specyfikacje techniczne i nowości z zakresu przemysłu ciężkiego umieszczone są na witrynie obok realizacji i namiarów do naszego sekretariatu. Promujemy naszą bogatą propozycję i namawiamy do nawiązania handlowych zapytań.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Motoreduktory »

  Wśród szerokiej rozpiętości produktów dostępnych w ofercie toruńskiej firmy Archimedes można znaleźć motoreduktory produkowane przez wyróżniające włoskie przedsiębiorstwa: Bonfiglioli i Motovario. Bonfiglioli to jednostka z ponad 50-letnią tradycją, produkująca układy napędowe, siłowniki i przekładnie planetarne do przemysłu, automatyki i telefonii komórkowej. Funkcjonująca na rynku niewiele krócej firma Motovario w swojej branży jest liderem i posiada w ofercie reduktory biegów, mechaniczne wariatory prędkości, motoreduktory, przekładnie walcowe, ślimakowe. Motoreduktory cechują się niedużymi rozmiarami w porównaniu do tradycyjnych układów napędowych. Oprócz tego Archimedes jest dystrybutorem wielu innych części do maszyn i urządzeń tworzonych przez czołowe polskie i światowe marki.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • pompy ciepła Małopolska »

  Jeśli chcilibyście Państwo zainstalować u siebie innowacyjne pompy ciepła śląskie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem alternatywnych źródeł ciepła oraz elektryczności. W swoim asortymencie posiadamy oprócz tego kotły kondensacyjne bielsko i rekuperatory bielsko. Wielką popularnością wśród naszych zleceniodawców cieszą się też bardzo funkcjonalne pompy ciepła małopolska. Wybierając współpracę z nami możecie Państwo liczyć na najlepszą jakość usług oraz sprzętu w dobrej cenie. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i sprzętem umożliwiającym natychmiastowy montaż. Montowane przez nas urządzenia objęte są dożywotnią gwarancją. Jeżeli więc zależy ci na nowoczesnym pozyskiwaniu energii cieplnej oraz elektrycznej skontaktuj się z nami. Będziesz usatysfakcjonowany z niskich kosztów oraz poziomu współpracy.
  Combination #10 (Uniqueness: 19.93%)

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.czch.com.pl - agregaty skraplające »

  Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa zostało założone w 1993 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferowane przez moją firmę urządzenia oraz dodatkowo akcesoria stosowane w chłodnictwie są najwyższej klasy. Od samych podstaw działalności skupiamy się na dystrybucji najnowocześniejszych agregatów skraplających oraz sprężarek hermetycznych. Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak TECNOLOGIC, TECUMSEH, CARLY oraz dodatkowo EMBRACO. Naszymi klientami są przede wszystkim spółki instalacyjne, serwisowe, handlowe, oraz dodatkowo korporacji zajmujące się przetwarzaniem i przechowywaniem żywności. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i dodatkowo znających się na rzeczy pracowników, którzy ochoczo służą pomocą przy doborze oraz dodatkowo kompletowaniu instalacji chłodniczych. Namawiamy do skorzystania z usług naszej korporacji!

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • modele żaglowców sprzedaż »

  Fregata, odpowiednik dzisiejszego krążownika, była bardzo szybkim żaglowcem, prowadzącym zarówno działania rozpoznawcze jak i zaczepne. Osiągała prędkość około 12 węzłów. Aby zwiększyć stabilność fregaty zlikwidowano górny pokład i nieco zwiększono szerokość. Typowe uzbrojenie fregat składało się z baterii dział długolufowych na pokładzie działowym, baterii karonad w części rufowej a także dział pościgowych na dziobie.Galeon został skonstruowany w Anglii w związku z koniecznością wyposażenia jednostek pływających w działa, co zdeterminowało kształt i wygląd żaglowców na następne trzy stulecia. Gdy karaka zyskała uzbrojenie, zaczęto ją powiększać. Działa rozmieszczano na pokładzie i na kasztelach, co stanowiło zagrożenie dla stabilności okrętu. Problem ten rozwiązał Anglik James Baker wpadając na pomysł rozmieszczenia dział na dolnych pokładach.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • części do bmw »

  Jeżeli poszukujesz dobrej jakości auto części Rumia do własnego samochodu to dotarłeś pod właściwy adres. Cieszymy się, że możemy właśnie Tobie przedstawić sklep motoryzacyjny Rumia mający szeroką ofertę części do samochodów, a w szczególności do samochodów pochodzących z Japonii typu Honda, Mitsubishi czy Lexus. Ceny, które oferujemy są na tyle konkurencyjne, że kupując u nas można zaoszczędzić nawet do 40%. Na dodatek liczne zniżki na wybrane części samochodowe Rumia dają szansę na jeszcze większy zysk. Warto sprawdzić je już w tej chwili!

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne suwnice jednodżwigarowe od Prohamat. Rzetelność »

  Nasza bogata oferta obejmuje produkcje żurawi słupowych oraz żurawi przyściennych, których sprzedażą zajmujemy się od lat dziewięćdziesiątych.Drugą najistotniejszą pozycją ofertową są przenośniki rolkowe.

  Metalowa konstrukcja, najlepsze materiały gwarantujące bezpieczeństwo lub solidność realizowanych zadań. Przenośniki to już nierozłączny aspekt funkcjonowania firm działających w ramach przemysłu metalurgicznego.W Naszej ofercie mamy maszyny transportu bliskiego w tym głównie żurawie specjalne, które produkujemy również na specjalne zamówienie Naszych odbiorców zgodnie z ich wymaganiami oraz dokładną specyfikacją. Funkcjonująca od kilkunastu lat firma Prohamat mieszcząca się w Katowicach, na Górnym Śląsku to producent przenośników, żurawi oraz suwnic dla przemysłu ciężkiego oraz dla przemysłu włókienniczego.Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi firmami, które chcą się rozwijać.

  Właśnie dla Nich mamy w produkcji przenośniki rolkowe i przenośniki wysuwne. Uzupełnieniem proponowanych maszyn są przenośniki taśmowe nazywane inaczej taśmami rolkowymi, które służą są transportu fabrykantów za pomocą taśm ruszanych przy pomocy rolek.Produkujemy także suwnice, które należą do najpopularniejszych sprzętów tego typu na rynku polskiem. Nasze suwnice mogą być jednodźwigarowe lub też mogą występować w formie dwudźwigarowej. Takie suwnice mają duży udźwig, wynoszący nawet kilkadziesiąt ton. Są one znakomitym rozwiązaniem transportowym w magazynach, gdzie znajdują się wielkogabarytowe ładunki.Bez wątpienia wie się od dawna, że maszyny ułatwiają przedsiębiorstwom wykonanie skomplikowanych oraz mozolnych przedsięwzięć.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • gzymsy styropianowe »

  Absolutnie każdy dom trzeba raz na jakiś czas wyremontować. Dzięki porządnemu remontowi, nasz dom będzie wyglądał niemalże jak nowy.

  Jednak trzeba pamiętać, że udany remont domu tak naprawdę zależy od wielu czynników. Weźmy chociażby pod uwagę Gzymsy, itp. Przecież, abyśmy byli zadowoleni z końcowego efektu, w żadnym wypadku nie powinniśmy próbować za bardzo oszczędzać. A na dodatek nie możemy zbytnio oszczędzać na tzw. robociźnie. Zatem jeżeli chcielibyśmy wynająć firmę remontową, czymś niesamowicie ważnym jest to by wynająć taką, która doskonale wie w jaki sposób wykonywać swoje obowiązki. A to w większości przypadków trochę kosztuje. Jak zatem widzimy, aby odremontować swój dom, przydałoby się w umiejętny sposób podejść do tego. A wtedy będziemy usatysfakcjonowani!

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż anten Wrocław »

  Satinstal oferuje swoje usługi z branży profesjonalnych instalacji satelitarnych i naziemnych dvb-t. Działamy na terenie Wrocławia i okolic, a nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, a także firm, instytucji, wspólnot mieszkaniowych. Podejmujemy się wszystkich prac, od najdrobniejszych (np. montaż, regulacja, serwis anteny), po duże zlecenia wykonania zbiorczego systemu RTV-SAT. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Statystyka »

  Statystyka to bardzo ciekawa i niezgłębiona dyscyplina naukowa. Aby ją ogarnąć trzeba spędzić nad nią wiele tysięcy godzin, a to i tak za mało aby być biegłym w niej. Każdy naukowiec może korzystać w swojej pracy z usług statystyka, któy profesjonalnie poprowadzi analizę danych i zbada postawione hipotezy. Każda hipoteza musi być statystycznie udowodniona lub zaprzeczona. Korzystając z programu SPSS można zastosować bardzo zaawansowane metody statystyczne, które bez problemu pozwolą na statystyczną weryfiakcję wyników badań naukowych. Można skorzystać z formularza kontektowego statystyka, który pozwoli na bezpośredni kontakt z osobą która będzie wykonywała analizę danych na zlecenie. Można odgórnie ustalić jakie metody muszą być ujęte, np. test Kołmogorowa-Smirnowa, Test T, czy testy chi-kwadrat.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poziomowskazy, mierniki poziomu »

  Nasza firma rozpoczęła działalność w 1991 oraz od tego czasu specjalizujemy się ochroną stref zagrożonych eksplozją a także poprawianiem bezpieczeństwa procesów technologicznych. Nasza spółka współpracuje z kilkoma firmami zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie. Dzięki temu dzisiaj sprzedając produkty, którymi handlujemy jesteśmy przekonani, że możemy dać gwarancję najwyższą jakość usług. Mamy w ofercie m.in. zabezpieczenia przepięciowe obwodów, armaturę ciśnieniową, rurki impulsowe, zawory ręczne i dodatkowo wiele więcej. Każdemu z naszych nabywców dostarczamy dokumentacje techniczno-ruchowe co sprawia, że prawie każdy z naszych konsumentów powinien czuć się bezpiecznie o ile chodzi o jakość naszych usług. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją naszej korporacji. Jesteśmy pewni, że zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 30 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne elektroniczne głosowanie »

  Nasza firma trudni się fachowym doradztwem korporacyjnym. Nie obca są nam także tematyki: investor relations a także public relations. W tej dziedzinie funkcjonujemy od niespełna dwudziestu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam zapewniać usługi doskonałej jakości. Nasz zespół tworzą ambitni pracownicy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu ekonomii. Od początku działania firmy współpracujemy ze spółkami kapitałowymi oraz obsługujemy zgromadzenia walne. Podejmujemy się także realizacji zgromadzeń akcjonariuszy w języku dla nich rodzimym. W takich sytuacjach korzystamy z pomocy tłumacza. Jeżeli chcą Państwo wystarać się więcej szczegółowych informacji na temat naszej firmy oraz zakresu świadczonych usług, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 31 07 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Maszyny i urządzenia - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia

Reklamy Google