Angielski Online


Reklamy Google


Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Bieszczady »

  Bieszczady to jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Piękne góry znane z unikalnych połonin, rzeka San, a w końcu jedno z najbardziej znanych jezior – Jezioro Solińskie. Właśnie tym regionom w całości jest poświęcony portal turystyczny ZalewSolina.pl. Korzystając z tego serwisu i bogatych informacji, które zostały na nim zgromadzone, możesz znaleźć najlepsze noclegi, wyszukać ciekawe atrakcje, które warto odwiedzić, a także krok po kroku zaplanować swój pobyt nad Zalewem Soliną oraz w wielu innych, równie wspaniałych okolicznych miejscowościach. Na stronach serwisu znajdziesz zarówno informacje poświęcone osobom, szukającym pokoi gościnnych, hoteli i pensjonatów, jak i tym, którzy podróżują z przyczepą, uprawiając coraz modniejszy caravaning. Kompletne informacje o kempingach i polach namiotowych, na pewno okażą się przydatną informacją przy planowaniu kolejnego wyjazdu.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety kosmetyczne i uroda. »

  Salony piękności stają się coraz popularniejsze na polskim rynku. Troska o urodę jest coraz istotniejsza i coraz niezwyklej wymyślna. Z tego właśnie powodu zaistniał nasz blog. Poruszamy na nim problemy powiązane ze wszystkimi przejawami urody takimi jak gabinety kosmetyczne, zabiegi kosmetyczne oraz zdrowie i uroda. Serdecznie inwituję do odwiedzin.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • CIG-SHOP ELEKTRONICZNE PAPIEROSY E-PAPIEROSY »

  W ofercie sklepu internetowego CIG-SHOP możecie Państwo znaleźć m.in. elektroniczne papierosy (e-papierosy), liquidy, kartomizery, atomizery, baterie i wiele innych produktów dla e palaczy.Elektroniczny papieros może pomóc Ci ograniczyć lub rzucić palenie. Jeśli gumy czy plastry nikotynowe nic nie dały, e-papieros może być Twoją szansą. Jeśli dzięki niemu ograniczysz palenie o połowę, to będzie to i tak duży sukces. Papierosy elektroniczne pomogą Ci stopniowo ograniczyć nikotynę dzięki odpowiedniej zawartości we wkładach. Wszystko w Twoich rękach.Serdecznie zapraszamy !!!

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odważ się sięgnąć po zdrowie z Tai-Chi Poznań. »

  Gdy słyszysz słowa Tai Chi, zastanawiasz się niewątpliwie, co to jest? Ślamazarne, ruchy w ogóle nie przywodzą na myśl sztuki walki czym TaiChi zdaje się powinno być. To jedynie pozory. Jak to zwykle w orientalnej tradycji jest, granica pomiędzy przeróżnymi dziedzinami nie wydaje się być za bardzo ostra. Dyscyplina ta ma dwoiste oblicze. Jest umiejętnością walki a w tym samym czasie umiejętnością zachowania zdrowia. W Akademii Tai-Chi w Poznaniu pielęgnujemy drugi z tych aspektów. Nie odżegnujemy się od dziedzictwa umiejętności walki. Przyjmujemy niemniej, iż aspekt bojowy w nowoczesnym świecie jest mniej przydatny aniżeli potrzeba utrzymania dobrego zdrowia. Do dawnych epok odeszły przypadki, gdy mogliśmy dzięki swoim umiejętnościom, bez broni zwyciężyć kilku rywali. Współcześnie mamy większego przeciwnika - cywilizację. Wroga, który cichaczem, z wolna rujnuje nasze zdrowie. Coraz powszechniejsze obecnie choroby serca, nadciśnienie tętnicze, zaczynają zbierać plon większy niż niejedna wojna. Artretyzm, ból kręgosłupa czy ból pleców, tak bardzo powszechne, że wydajemy się je traktować jako normalną składową egzystencji. Nie musi tak być. Czerpiąc z wielowiekowej wschodniej mądrości, możemy wyeliminować z naszego życia efekty stresów, albo tak powszechnie występująca dolegliwość jak bóle kolana. Tai Chi ma do zaoferowania niezwykły system ćwiczeń przywracających równowagę organizmu. Wpływa holistycznie na ciało a nie lokalnie jak większość nowoczesnych kuracji. Dzieki temu aktywowane są naturalne odruchy obronne ciała. Możemy dzięki temu odzyskać a co najważniejsze, zachować zdrowie.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj więcej o zdrowiu »

  Według definicji WHO przyjmuje się, że ? pojęcie stylu życia oznacza sposób oparty na wzajemnym związku pomiędzy warunkami życia w szerokim sensie a indywidualnymi wzorami zachowań zdeterminowanymi przez czynniki społeczno-kulturowe i cechy indywidualne?, tak samo twierdzi psycholog szczecin. Po to, aby człowiek żył w harmonii z otoczeniem zmuszony jest czerpać wiedzę ? z wyuczonych zachowań zdrowotnych wynikających z wielopokoleniowej obserwacji środowiska?. Pomocne są w takich wypadkach szkolenia prowadzone u psychoterapeuta gliwice. W dyskusjach u psychoterapeuta szczecin poświęcanych problemom zdrowotnym społeczeństwa polskiego często pada uwaga, że aby poprawić stan zdrowia Polaków, należy zmienić ich styl życia, poleca to psycholog szczecin. Dla szeroko rozumianej medycyny ?na styl życia składa się kilka wybranych zachowań uznanych w wyniku badań za czynniki ryzyka wielu chorób, głównie układu krążenia.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  Jestem w pełni zdiagnozowaną osobą która choruje na choroby rzadkie. Mój przypadek to potwierdzony specjalistycznymi badaniami zanik mięśni o naukowej nazwie miopatia mitochondrialna. Choroba polega na mutacji w mitochondrialnym dna komórek które odpowiedzialne s są za wytwarzanie energii dla całego organizmu. Schorzenie jest uwarunkowane genetycznie, jest postępujące i nie ma na nie środków farmakologicznych aby zatrzymać działanie choroby. Dla lepszego funkcjonowania na co dzień zalecane jest zażywanie koenzymu q10 oraz kreatyny ( takiej jak zażywają kulturyści ). Dla lepszego funkcjonowania wskazana jest stała rehabilitacja ruchowa która nadzorowana jest przez wyspecjalizowanego terapeutę. Pomóż mi finansować koszta rehabilitacji przeznaczając na mnie 1% podatku podczas rozliczania się z Twoim urzędem skarbowym. Ty nic nie tracisz a mnie ta kwota przyda się bardzo pomagając mi lepiej funkcjonować. Pełne info o przebiegu mojej choroby jest na mojej oficjalnej stronie, zapraszam do zapoznania się

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie bloków operacyjnych »

  Dla większości z nas zdrowie ma najwyższą wartość. Dla nas ma, dlatego produkujemy i oferujemy doskonałej klasy sprzęt medyczny i wyposażenie szpitali takie jak łóżka szpitalne, fotele do dializ czy materace przeciwodleżynowe, które są wygodne i co najistotniejsze bezpieczne. Równie wielką wagę przykładamy do urządzeń będących wyposażeniem bloków operacyjnych takich jak lampy operacyjne, stoły zabiegowe, systemy chłodzenia ciał pacjentów czy stoły operacyjne. To właśnie na nich w ogromnej liczbie przypadków ważą się losy pacjenta, a jeśli możemy w jakikolwiek sposób zwiększyć szansę pomyślnego przeprowadzenia operacji to pragniemy dołożyć wszelkich starań żeby tak właśnie było. Możemy zapewnić, że oferowany przez naszą firmę sprzęt szpitalny pozwoli personelowi na komfortową i bezstresową pracę.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suchy kaszel - leczenie dzieci »

  Około 20-30% populacji ludzi odczuwa dyskomfort związany z uczuciem pieczenia w przełyku dwa razy w tygodniu, a aż około 9% społeczeństwa zgaga pojawia się niemal dzień w dzień. Zgaga, jak występuje często lub ma znaczne nasilenie, może wyraźnie pogorszyć jakość życia.

  Właściwe odżywianie może zmniejszyć występowanie niedobrych objawów, dodatkowo sporadyczną ulgę i odzyskanie komfortu przynosi zastosowanie środków neutralizujących nadmiar kwasów w żołądku. Usuwanie objawów zgagi używa się naturalne rośliny lecznicze działające łagodząco na błony śluzowe układu pokarmowego a także jako ich alternatywę - występujące w przyrodzie środki mineralne.

  Nieprzyjemne uczucie pieczenia w przełyku występuje zazwyczaj po przejedzeniu się.
  Zgaga obejmuje ludzi w każdym wieku, przeważnie atakuje między 52 a 69 rokiem życia a także u osób w okresie aktywności zawodowej. Najczęściej cierpią ludzie codziennie palący papierosy.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby wątroby »

  Kluczowym organem ludzi jest wątroba. Dlatego bardzo istotna jest odpowiednia profilaktyka wątroby. Primo należy unikać alkoholu. Kolejną istotną sprawą jest zdrowa dieta. Poza tym powinno się jeść powoli oraz bez nerwów. Przydatnym suplementem jadłospisu będzie ostropest plamisty. Jest on roślina, która posiada właściwości wspomagające prace wątroby. Ostropest plamisty plamisty można stosować jeśli wystąpią na problemy z wątrobą.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Farmaceutyki »

  Preparaty są niezmiernie lubiane na polskim rynku, stało się to za sprawą ich nadzwyczajnie niskich cen oraz klinicznie zaakceptowanej efektywności działania. Na moim blogu ujmuję duże spektrum zagadnień połączonych z wszelakimi suplementami oraz preparatami, podzielone są na wersje takie jak: odporność, paznokcie, włosy i uroda oraz przeziębienie i grypa. Serdecznie inwituję do odwiedzin.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Apteka internetowa ma kilka istotnych przewag nad swoją stacjonarną odpowiedniczką, podstawowy z nich to cena, apteki internetowe oferują znacznie niższe ceny za swoje produkty. Jedną z takich aptek jest moclekow.pl, oferuje suplementy diety takie jak prostatan, protefix czy rutinacea, które doskonale wpływają na nasz organizm. Zapraszam do regularnych odwiedzin oraz oczywiście zakupów.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak odbudować rzęsy »

  Na rynku drogeryjnym istnieje bardzo dużo specyfików, których głównym zadaniem jest odżywianie rzęs. A przecież o tym jak odzyskać rzęsy zastanawia się bardzo dużo klientek, które właśnie wchodzą do takiego sklepu z nadzieją znalezienia czegoś odpowiedniego dla siebie. Warto zatem skupić swoją uwagę na odżywkach do rzęs. Nie są to jakoś mało znane produkty. Zazwyczaj wychodzą na rynek od tych samych producentów, którzy mają dla nas w ofercie wszystkie kosmetyki przydatne do makijażu oczu. Odżywka do rzęs zazwyczaj posiada w składzie odpowiednie witaminy i kwasy, które są odpowiedzialne za utworzenie warstwy ochronnej na rzęsach. Jest to metoda, którą się stosuje systematycznie. Mało które rozwiązanie odpowiadające na pytanie jak odbudować rzęsy jest rozwiązaniem jednorazowym. Dbanie o rzęsy jest identycznym zadaniem jak dbanie o swoje zdrowie lub ogólny wygląd. Nie da się przez jeden dzień być na diecie i schudnąć dwadzieścia kilogramów i nie da się umyć raz na rok, by przez resztę dni wyglądać świeżo i pachnąco.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • tabletki na potencję »

  Posiadasz problemy z potencją? Dzięki przedstawionej stronie online masz sposobność się już ich pozbyć gdy tylko skorzystasz z przygotowanego sklepu. Wyszukasz w nim lek na potencję, preparaty na potencję a też tabletki na potencje. Dokonując zakupu takich leków jakimi są leki na potencję, a też potencja tabletki mamy możliwość już liczyć na niedrogie zakupy takich leków. Każdy kto jest zaciekawiony tego typu lekami na pewno posiada możliwość korzystania z tego typu zakupów o takiej porze która jest dla was dobra. Jeśli tylko dokonamy wpłaty za tego typu preparaty mamy okazję już spodziewać się szybkiej ich dostawy do mieszkania, przez kuriera.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype i internet. »

  Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice dzieci dwujęzycznych! Jako że mieszkacie poza granicami Polski i z tego powodu macie utrudniony dostęp do polskojęzycznego logopedy, oferuję Wam zajęcia terapeutyczne online. Spotkania odbywają się przez komunikator Skype. Zatem jedyne co potrzebujecie do podjęcia terapii to komputer lub tablet z dostępem do internetu. Co więcej, skuteczność terapii online jest identyczna jak w gabinecie tradycyjnym. Oferta logopedyczna obejmuje terapię różnych wad wymowy. Z pomocy przez Skype mogą także skorzystać dzieci autystyczne, cierpiące na spektrum autyzmu czy też inne zaburzenia neurologiczne. Terapia internetowa przyda się także dzieciom dyslektycznym oraz do profilaktyki tego zaburzenia u dzieci zdrowych. Serdecznie zapraszam na terapię online. Mgr Katarzyna Czyżycka - logopeda.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Piaseczno »

  Gabinet stomatologiczny dental-duo w swojej ofercie posiada kompleksowe leczenie, diagnostykę i profilaktykę z zakresu stomatologii. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, ortodoncji, implantologii. W naszym gabinecie dentystycznym znajdą Państwo wybitnych specjalistów - zatrudniamy tylko profesjonalistów mając na uwadze renomę naszego gabinetu, a przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów. Dzięki temu możemy pochwalić się ogromnym powodzeniem naszego gabinetu, szacunkiem wśród klientów, a także wspaniałą jakością naszej oferty. Dla stałych klientów i rodzin oferujemy atrakcyjne upusty cenowe. Dla najmłodszych pacjentów przewidzieliśmy mnóstwo świetnych atrakcji: kącik zabaw, możliwość obejrzenia wybranych bajek oraz nagrody dla dzielnych pacjentów. W naszym gabinecie umożliwiliśmy uregulowania rachunku kartą (Visa, Mastercard). Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • buciki »

  Chciałbyś kupić dla własnego dziecka buciki niemowlęce? Nie masz pojęcia gdzie możesz odszukać faktycznie fajne pod względem wzornictwa buciki? Trzeba wiedzieć że doskonale trafiłeś gdyż na prezentowanej stronie www odnajdziesz doskonale przygotowany sklep online z towarami dla najmłodszych! W możliwości posiadamy nie tylko buciki dla dzieci lecz i również buciki różnego rodzaju typu balerinki dla młodzieży! Tego typu możliwości odszukacie u nas w na prawdę zróżnicowanych i dobrych stawkach a przede wszystkim w bardzo korzystnych warunkach! Zdecydowanie więc pozwól sobie wykorzystać tego typu możliwości i kup dla swojego dziecka tego typu butki jakie będą dla niego dobre!

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • L-karnityna - suplement diety »

  L-karnityna to naturalnie występujący w świecie natury organiczny związek chemiczny. Wytwarzany jest przede wszystkim przez komórki zwierząt na przykład w nerkach. L-karnityna pełni istotną rolę w transporcie substancji tłuszczowych z z krwi do wnętrza komórki gdzie przetwarzane są one w energię. Dlatego też suplementacja omawianej substancji wraz z pokarmem może być stosowane przez osoby dążące do uzyskania prawidłowej wagi. Z ogromną przyjemnością i z radością zapraszam do wejścia na prowadzoną przeze mnie stronę internetową dostarczającą wiadomości o L-karnitynie.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • SoleadoSpa »

  Soleado SPA
  Opalanie natryskowe
  Z dojazdem do klienta !

  Połączenie trwałej opalenizny i zdrowia to wymagania stawiane sobie na co dzień!
  Opalanie natryskowe to alternatywa opalania w solarium, czy na słońcu. Ta innowacyjna metoda pozwala uzyskać piękną brązową opaleniznę, wolną od promieniowania UV.
  Nawiąż z nami współpracę!
  Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę klientów.
  Współpracujemy z agencjami modelek, hostess, fotografami, agencjami filmowymi!
  Posiadamy najlepsze płyny na rynku opalania natryskowego!
  Dla każdego klienta mamy
  atrakcyjne oferty, gratis, rabaty!

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Odwiedź naszą stronę internetową

  www.soleadospa.pl

  Zapraszamy do współpracy!

  Opalanie natryskowe Warszawa z dojazdem do klienta cena natryskowe tanio solarium soleadospa soleado spa

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • egeomedica.pl - rajstopy »

  Kobiety mają różnorodne wymagania i dlatego my jako doświadczeni producenci wyrobów pończoszniczych zawsze im dostarczamy towary wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju rajstopy i podkolanówki. O ile są państwo zainteresowani innymi towarami niż znajdują się u nas na stronie to zapraszamy do kontakt. Nasi doradcy oczywiście dla państwa coś wymyślą ponieważ dla nas za każdym razem liczy się klient i w związku z tym stawiamy nie tylko na jakość samych produktów, niemniej jednak także na zadowolenie każdego kontrahenta. W końcu jest z nas najlepszy producent wyrobów pończoszniczych i w związku z tym nikt nie może być nie zadowolony po chęci skorzystania z usług z naszej firmy. Nasi konsultanci w każdej sytuacji starają się przystosować towary do potrzeb naszych nabywców. W każdej chwili zwracamy na to olbrzymią uwagę.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dieta kopenhaska »

  Szukasz skutecznej diety dla siebie? Dieta kopenhaska to dieta dla wytrwałych, do jakiej potrzeba wiele silnej woli aby dotrwać do jej końca. Przedstawiona strona online ma już przyszykowaną propozycję tego typu diety, z której masz możliwość też i ty skorzystać. Dieta kopenhaska jadłospis to możliwość odszukania wielu dań, które to są dla ciebie dozwolone a które znajdziemy na przyszykowanej stronie. Dieta kopenhaska menu to dieta, jaka nie jest bardzo urozmaicona i nie dla wszystkich jest dobra. Jeśli jesteś zainteresowany taką dietą i poszukujesz już wiadomości na jej temat na pewno powinieneś skorzystać ze wsparcia naszej strony.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podkład jednorazowy »

  Nasza firma wytwarza materiały oraz dodatkowo ciuchy jednorazową. Są to towary przeznaczone głównie do użytku w szpitalach, klinikach, przychodniach jak również laboratoriach – w miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie nieskazitelnej czystości. Jesteśmy jednym z czołowych producentów tego rodzaju odzieży, a oprócz tego materiałów. Jako jedyni w Polsce wytwarzamy odzież jednorazową w czterech kolorach: niebieskim, granatowym, zielonym, a oprócz tego białym. Nasze produkt cieszą się idealną opinią. Są wygodne, a oprócz tego gwarantują należytą ochronę, a włóknina z której są wykonywane jest lekka, oddychająca jak również przewiewna i dodatkowo wytrzymała na rozerwania. Towary do użytku jednorazowego to ogromna oszczędność – nie trzeba ich czyścić, prać ani prasować, a ich cena jest najniższa na rynku. Aby przekonać się o tym namawiamy do obejrzenia oferty naszej korporacji.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Reklamy Google